İş Bankası 48 Ay Vadeli İpotekli Hazır Kredi

Günümüz yaşam koşulları içerisinde her birey bütçesine uygun olarak hareket etmeye çalışmakta ve daha sonrasında da bütçesine uygun işlemlere girişmektedir. Ancak giderlerin artması, ihtiyaçların çeşitlenmesi ve ürünlere talebin çoğalması ile birlikte bazı bireyler bütçelerini toparlayamamakta ve bankaların oluşturduğu kredi seçeneklerinden yararlanmaktadırlar. Bu noktada kullanıcılarına destek olmak isteyen İş bankası, 48ay vade ile herhangi bir mülkün ya da malın ipotek edilmesi doğrultusunda bir kredi seçeneği sağlamaktadır. İş bankası kredi seçenekleri içerisinde yer alan en avantajlı kredilerden bir tanesi olan hazır kredi, pek çok birey ihtiyaçlarını karşılaması noktasında oldukça önemlidir.

İhtiyaç Kredisi Olarak Da Adlandırılmakta

İş bankası tarafından müşterilerine oluşturulan hazır kredi seçeneği, ihtiyaç kredisi olarak da adlandırılabilmektedir. Anlık ihtiyaçlara göre banka tarafından oluşturulan belirtilen kredi, firma sahiplerinin ya da ticaret ile uğraşan bireylerin anlık oluşan ihtiyaçlarına yönelik olarak oluşturulmaktadır. İhtiyaç kredisi olarak adlandırılsa da hazır kredi seçeneği aynı zamanda içerisinde ipotek unsurunu da barındırmaktadır. İpotek unsuru ise, bireylere sağlanan yüksek tutarlardaki hazır kredilerin, koruma altında tutulması adına tercih edilmektedir. Kredi kullanıcısının herhangi bir durumda kredi ödemesini yapamaması ya da durumunun daha kötüye gitmesi halinde ipotek altına alınan ürünler devreye girmekte ve bireylerin borçları ödenebilmektedir.

BağlantıOrta Ve Yüksek Gelirli Bireyler Adına Oluşturulmakta

İş bankası ipotekli ihtiyaç kredisi hesaplama noktasında bireylerin öncelikli olarak İş bankasının internet sitesini ziyaret ederek hesaplama araçlarını kullanmalarında, faiz oranlarını dikkate almalarında fayda bulunmaktadır. Daha sonrasında ise ipotekli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen bireylerin, en yakın İş bankası şubesine başvurarak detaylı bilgi almalarında fayda bulunmaktadır.

Working on graph

Bu tarz ipotekli ihtiyaç kredileri genel olarak orta ve yüksek gelirli bireylere ve kurumlara sağlanmaktadır. Tutar olarak ve ödeme koşulları olarak diğer kredi türlerine göre daha yüksek kredi çeşitleri arasında yer alması, orta ve yüksek gelirli bireylerin tercih edilmesine neden olabilmektedir. Bu noktada bireylerin ve firmaların bütçelerine dikkat ederek böyle bir krediye başvurmalarında fayda bulunmaktadır.

Yüksek Vade Düşük Faiz Oranları

İş bankası tarafından oluşturulan ipotekli ihtiyaç kredilerinin vade ayları 48 ay olarak hesaplanmaktadır. Belirtilen tutar bireylerin kredilerini ödeyebilmeleri adına son derece uygundur. Ancak ipotekli kredi seçeneğinden daha yüksek tutarlarda yararlanan bireylerin ise 60 aya kadar vade oluşturabilme seçenekleri bulunmaktadır.

Ev ipotekli ihtiyaç kredisi veren bankalar içerisinde en avantajlı bankalardan bir tanesi olan İş bankası, faiz oranlarında da son derece uygun ve avantajlı olarak ilerlemektedir. Aylık faiz oranları %1.40 olarak ifade edilebilen bu tarz ipotekli ihtiyaç kredileri, ticaret ile ilgilenen ya da anlık krediye ihtiyaç duyan esnaf veya kurumların yararlanabilecekleri en avantajlı kredi türlerinden bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir