İş Bankası Enerji Verimliliği ve Çevre Paketi

İş Bankası enerji kayıplarınızı önlemek ve maliyetlerinizi azaltmak adına enerji verimliliği ve çevre paketi ile destek oluyor.

Enerji Verimliliği Geliştirme Kredisi

İşletmelerin enerji kayıplarını önlemek adına enerjiden sağlanan verimin arttırılmasına yönelik ve üretim sürecinde kullanılan ürünlerin enerji tasarrufu kategorisi altında yapılacak yatırımlara destek sağlanıyor. Bu krediye de Enerji Verimliliği Geliştirme Kredisi adı veriliyor.

Etüt Proje ya da Enerji Atık Yönetimi Kredisi

Enerji kullanımına yönelik sağlanan ve enerji atıklarına yönelik yapılan tüm yatırım ve harcamalara İş Bankası Etüt Proje kapsamında destek oluyor. Atık yönetimi kapsamında geri dönüştürücü/kazandırıcı ve herhangi bir riske sebebiyet vermemek için önleyici tedbirleri koymak amacıyla YEGM ‘den sanayi alanında yetki belgesine sahip olan enerji verimlilik danışma şirketlerinden alacağınız proje hizmetlerine yönelik 36 aya varan vade seçenekleri ile maksimum 50.000 TL tutarında kredi alabilirsiniz.

Çevreci Oto/Taşıt Kredisi

Çevreci olarak değerlendirebilecek kategoride bulunan hibrid, hafif ticari ve ticari Euro 5 standardına sahip taşıt satın alımlarınızın finansını sağlamak adına bu taşıt kredisini alabilirsiniz.

Kobilere özel bir paket olarak sunulan Enerji Verimliliği ve Çevre Paketinde ayrıca TEMA Çevre Yatırım Fonu kazanma şansına da sahip olabilirsiniz. Çevreye duyarlılık geliştirmesi açısından İş Bankası ve TEMA vakfı bu konuda ortak bir çalışma yürütmektedir.

Ne diyelim İş Bankası’nı bu çalışması için kutluyor ve herkesi bu şekilde duyarlı olmaya davet ediyoruz; bu konuda yapılan yatırım ve finansman destekleri hakkında birkaç önemli mesele de şöyle kısaca bir şekilde değinmek istiyoruz;

Tüm kredi çeşitlerinde firma ve kefil aracıları için son karar Türkiye İş Bankası’na ait olacaktır; İş Bankası gerekli gördüğü takdirde koşulları değiştirme ve bu koşullarda kredi sağlama hakkına sahiptir.

Ürün ve kredi hakkında ve ayrıca ürün ve kredi hakkında sunulan yeni haberler hakkında detaylı bilgi almak için en yakın Türkiye İş Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca internet şubesi üzerinden de konu hakkında bilgi edinebilir ve İş Bankası destek ve çağrı hattıyla da bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir