İş Bankası Faturalı Alışveriş Kredisi

Faturalı alışveriş kredisi birçok eşyayı almanızı kolaylaştırmaktadır. Aldığınız eşyanın faturasını bankaya göstererek krediden yararlanabilirsiniz. Faturalı alışveriş kredisi banka ile anlaşmalı firmalar arasında yapılmaktadır. Anlaşmalı firmalardan alışveriş yaparak bu krediden yararlanabilirsiniz. İş bankası artık müşterilerine faturalı alışveriş kolaylığı sağlamaktadır. İş bankası sadece faturalı alışveriş kredisi değil birçok imkânı sizlere sunmaktadır.

 İş bankası ihtiyaç kredisi almak oldukça kolay gerçekleşiyor. Müşterilerin hayallerini gerçekleştirmesine olanak sağlamaktadır. İhtiyaç kredisini almak için İş bankası şubesine gidebilirsiniz ya da internet üzerinden kolayca başvurabilirsiniz. İhtiyaca göre şekillenen kredi başvurusu ve kredi alımı iş bankasında oldukça kolay şekilde gerçekleşiyor. Ayrıca faiz oranları da oldukça düşük ve bu durum müşterinin iş bankasını tercih etmesini sağlıyor.

İhtiyaç kredisi için %1,27 faiz oranı bulunmaktadır. Konut ve Taşıt kredisi farklı faiz oranlarına sahiptir. İş bankasının konut kredisi faiz oranı %0,99 ve taşıt kredisi %1,30 şeklindedir. İhtiyaç kredisi ortalama faizlerden düşük bir orana sahiptir. İş bankasından kredi almak isteyenlerin başvuru yapması gerekmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler;

Başvuru Formu

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi

Gelir durumunuzu gösteren belge

Ev Eşya Kredisi

Bankalar evini yenilemek isteyenlere ve yeni evlilere evlerine kolayca eşya alabilmesi için ev eşyası kredisi vermektedir. Beyaz eşya alımlarında faturalandırıp ev eşyası kredisi veren bankalardan kredi almak mümkün. Bankalar eşya için özel kredi vermekte ve bazı bankalar bu kredi üzerine faiz oranı koymamaktadır. Faiz oranları oldukça düşük olan ev eşyası kredisi kullananlar her geçen gün artmaktadır. Eşya kredisi nasıl alınır yeni evliler veya evini yenileyenlere kolaylık sağlayan bankalardan kredi sağlanabilmektedir. Eşya kredisi almak isteyenler bu kredi olanağı sunan bankalara başvuru yapıp alabilmektedir.

Başvuru için gerekli belgeler;

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

Gelir durumunu gösteren belge

Adres teyidi amaçlı belge

Birçok banka eşya alımında yardım etmektedir. Banka şubesinden veya internet üzerinden başvuru yapmanız mümkün. Faturalarınızı bankanıza götürüp kolayca krediden ödeyebilirsiniz.

Alışveriş Kredisi

Bankalar sadece beyaz eşya konusunda yardımcı olmuyor. Beyaz eşya dışında birçok alışverişlerinizde de destekçiniz olmaya devam ediyor. Her türlü alışverişinizde kredi veren bankalar aynı zamanda kredi kartlarıyla taksitlendirme yapıp ödemenizi kolaylaştırmaktadır. Tüketicinin ilgisini çeken ve hayatını kolaylaştıran alışveriş kredisi veren bankalar büyük ilgi görmektedir. Bu bankalardan birkaçı şunlar; ING bank, İş bankası, TEB, Vakıfbank. Bu bankalardan ihtiyacınıza yönelik birçok kredi almanız mümkün. Ayrıca bu bankalardan kredi almak oldukça kolay şekilde yapılmaktadır. Bankalardan birinin şubesinden gerçekleştirebildiğiniz gibi internet üzerinden de başvuru da bulunup kredi alımınız gerçekleşebilmektedir. Başvuru için gerekli şartları da kolayca yerine getirebilirsiniz. Kredi almak için nüfus cüzdanınız veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi bir de gelir durum belgeniz gerekmektedir.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir