İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

İş bankası, bireysel kredilerde yaptığı kampanyalarda müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışıyor. Kira, ikinci el taşıt ve eğitim kredisi kampanyası dışında İş Bankası, geleneksel bayram kredisi kampanyası – masrafsız bir şekilde bu yıl da avantajlı koşullayla ve günde 5 TL taksit seçeneğiyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

Vade kolaylığı sağlarak 2 Ağustos’ta başvuruları başlayan bu kredi için son başvuru tarihi 6 Eylül olarak belirlendi. İş Bankası 1.300’den fazla şubesiyle müşterileri için hizmet vermektedir.

Nasıl Başvurulur?

İş Bankası bayram kredisi 2017 yılında birçok farklı seçenek ile başvuru olaylığı sağlıyor. Başvuru seçeneklerinden ilki internet bankacılığıdır. Bunun dışında bankamatiklerden de geleneksel bayram kredisine başvuru yapmak mümkündür. Telefon bankacılığı seçeneği ile başvurmak isteyen müşteriler için ise 0850 724 0 724 numarası hizmet vermektedir. Diğer bir seçenek ise İşCep ve İşTablet üzerinden başvurudur. SMS başvurusu da sunulan seçeneklerden biridir. Bu kanalla başvuru yapmak isteyen müşteriler NAKİT -boşluk-, T.C kimlik numarası -boşluk-, kredi tutarı -boşluk-, aylık gelirlerini yazarak 4402 numarasına SMS gönderebilirler. SMS ücreti, müşterinin GSM operatöründen 1 SMS tutarında alınmaktadır. Sunulan son seçenek ise İş Bankası şubelerinden başvuru yapmaktır.

Çeşitli kanallar yoluyla başvuru yapılmasının ardından İş Bankası, başvurunun onay durumunu müşteriye SMS olarak bildirmektedir. Başvurunun onaylanması durumunda İş Bankası’nın şubelerine gitmeden, İşCep uygulamasındaki krediler kısmındaki ”Kredim Hazır” seçeneği aracılığıyla sunulan sözleşme onaylanarak kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Faiz ve Vade Seçenekleri Nelerdir?

İş bankası geleneksel bayram kredisi 2017 yılında 5.000 TL ile 100.000 TL arasında bayram kredisi vermektedir. 5.000 ve 10.000 TL için 1.29, 25.000 TL için 1.27, 50.000 ve 100.000 TL için ise 1.25 gibi uygun faiz oranları geçerlidir. 10.000 TL için 24 aya, 25.000 TL için 36 aya, geri kalan kredi tutarları için ise 48 aya varan vade seçenekleri müşteriye göre düzenlenmektedir.

Müşteri isteğine göre vadeler 3 aydan itibaren başlayabilmektedir. Geleneksel bayram kredisi için İş Bankası, kefil koşulu aramamaktadır ancak müşterinin kefil göstermek istemesi durumunda bu durumu onaylamaktadır.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir