İş Bankası Kalkınma Ajansları Proje Destek Paketi

Günümüzde yalnızca işletmelere ya da devlet kurumlarında çalışan bireylere değil, nakite ve desteğe ihtiyaç duyan birbirinden farklı bireylere de kredi imkanı sağlanmaktadır. Bu noktada Kalkınma ajansları sayesinde projeleri onaylanan ya da projelerinin bir kısmı onaylanıp, diğer kısmı adına nakite ihtiyaç duyan bireyler adına İş bankası birbirinden farklı destek paketi oluşturmaktadır.

İş bankası kadın girişimci kredisi, belirtilen paketlerden en yaygın kredi türlerinden bir tanesi olmak ile birlikte bireylerin ve firmaların projelerine destek verilmesi adına farklı kredi seçenekleri oluşturulmaktadır. Üstelik belirtilen krediler de ödeme erteleme ve düşük faiz seçenekleri de yer almaktadır.

Firmalara Maddi Destek İmkanı

İş bankası tarafından oluştuurlan proje destek kredileri ile birlikte yalnızca projesi onay aşamasında olan bireylere değil firmalara ve kurumsal şirketlere de maddi yardımda bulunulmaktadır. Böyle bir durum, ülke ekonomisinin ve gelişmişliğinin de canlanması adına son derece önemli olmak ile birlikte aynı zamanda bireylerin ve firmaların daha farklı projeler üretmelerini de desteklemektedir. İş bankası ticari kredi için gerekli evraklar öncelikli olarak bireylerin Kalkınma ajanslarına proje oluşturduklarına dair belgeleri ve tc kimlik numaralarıdır. Ekstra evraklar ise bankaya gidildiğinde müşteri temsilcisi tarafından bireylere belirtilmektedir. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcıların ise en yakın şubeden ya da internet kanalından yardım almaları da faydalarına olacaktır.

Farklı Kredi Paketleri

İş bankası tarafından oluşturulan Kalkınma ajansları destek kredi paketlerinde bireylerin ve kurumların isteklerine göre farklı alternatifleri yer almaktadır. Yatırım kredisi ve işletme kredisi olarak belirtilen destek paketleri içerisinde aynı zamanda Kalkınma Ajanslarından teminat mektubu alan bireyler adına hibe desteği de oluşturulmaktadır. İş bankası işletme kredisi kapsamında en yaygın kullanılan destek paketlerinden bir tanesi, işletme kredileridir. İşletmelerin daha iyiye gitmeleri ya da anlık oluşan maddi problemlerin çözülebilmeleri adına sağlanan işletme kredilerinde, 36 aya kadar vade ve ertelemeli taksitli ödeme avantajları da bulunmaktadır. Bu durumun gerçekleşmesi adına Kalkınma Ajansları ile birlikte doğrudan hibe desteği sözleşmesi imzalanması da gereklidir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir