İş Bankası Lojistik Sektörü Destek Paketi Faiz Oranı

Türkiye’nin önde gelen bankalarından birisi olan İş Bankası, ticari işletmelerin ihtiyacı olan çeşitli kredileri, paket uygulamaları ile sağlamaktadır. Bu sayede hem çeşitli finansal araç ve kaynakları onların kullanımına sunmakta ve rahatlatmaktadır, hem de ülke ekonomisi için oldukça etkili bir destek uygulaması yapmaktadır. Bu yönden de iş bankası işletme kredisi ile tüm ticari işletmeler ihtiyaçlarına yanıt bulabilmekte ve üretimlerine ve hizmetlerine devam etmektedirler.

İş Bankası’nın son dönemde destek paketi ile finansal ihtiyaçlarına yanıt verdiği sektör ise lojistiktir. Ulusal ve uluslararası olmak üzere çeşitli ulaştırma ve taşımacılık işi ile uğraşan işletmelerin, ihtiyaç duyduğu her türlü bankacılık hizmeti İş Bankası’nda.

Lojistik İşletme Kredisi: Lojistik sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuş lojistik işletmenizin çeşitli sermaye ihtiyaçları için uygun vade seçeneği ve faiz oranları ile İş Bankası’ndan kredi alabilirsiniz.

Yetki Belgesi Kredisi: Ulaştırma Bakanlığı’ndan alınması zorunlu olan taşımacılık, nakliyat ambarı, kargo işletmeciliği, taşıma işleri organizatörlüğü, dağıtım işleri ve benzeri faaliyetler ile taşıma işleri komisyonculuğu için “Yetki Belgesi” alımı finansmanının sağlanması İş Bankası tarafından gerçekleştirilmektedir.

Mesleki Yeterlilik Eğitim Kredisi: 12 ay vadeli olarak Ulaştırma Bakanlığınca yetkilendirilen kurumlardan lojistik alanında mesleki yeterlilik belgesi alımı için gerekli eğitim masrafları İş Bankası’nın destek paketinden faydalanılarak karşılanabilmektedir.

Faturalı Teknoloji Kredisi: Depo yönetimi sistemleri, nakliyenin yönetimi için gerekli sistemler, uyguyla araç takibi sistemi gibi alt yapı geliştirmeleri için destek paketi kapsamında kredi kullanılabilmektedir. Üstelik bu kapsamda en uygun vade seçenekleri ve düşük faiz oranları sağlanmaktadır.

İşyeri Kredileri: Lojistik işletmesi için gerekli olan iş yerinin geliştirilmesi ve büyütülmesi için gayrimenkul alımlarında ihtiyaç duyulabilecek kredilerden faydalanılabilir.

Lojistik finansmanında iş bankası faiz oranları oldukça avantajlıdır ve şubelerden gerçekleştirilecek olan başvurularda müşteri nezdinde faiz oranları değişiklik göstermektedir. Vade seçenekleri ve çeşitli ödeme planlarından faydalanmak için size en yakın İş Bankası şubesinden, iş bankası kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirebilir ve lojistik alanındaki işletmenizin tüm finansal ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir