İş Bankası Maximiles Kredi Kartı

Kredi kartlarının günümüzde daha fazla kullanılmaya başlaması ve popüler hale gelmesi ile birlikte bankalar da farklı kredi kartı seçenekleri oluşturmaktadır. Piyasada bulunan özel ve kamuya ait birbirinden farklı bankanın oluşturduğu kredi kartları içerisinde ise bireylerin ihtiyaçlarının daha iyi şekilde karşılanması adına farklı özelliklerde bonus ve premium kart seçenekleri de ortaya çıkmaktadır. İş bankası tarafından oluşturulan Maximiles kredi kartı ise uçuş ve alışverişe dair kullanıcılarına birbirinden farklı kolaylıklar sağlamasının yanı sıra kredi kartı seçenekleri içerisinde de son derece popülerdir. Tek bir kart ile bireyler birden fazla ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Uçuş Kartı Olarak Da Adlandırılmakta

iş bankası tarafından oluşturulan Maximiles kartı, aynı zamanda uçuş kartı olarak da adlandırılabilmektedir. Sürekli seyahat eden bireylerin yaptıkları uçuş süresi ve mil boyunca bonus kazandıkları bir kart olarak adlandırılan Maximiles, iş adamları ve seyahati seven bireyler adına son derece avantajlı bir kart olarak da adlandırılabilmektedir. Uçuş biletlerinin tamamının herhangi bir kart ücreti ödenmeden belirtilen kredi kartı üzerinden kolaylıkla halledilebiliyor olması, seyahat ederken bilet almak ile uğraşmak istemeyen müşterileri adına son derece kullanışlıdır. İş bankası Maximiles kredi kartını tüm bireyler kolaylıkla çıkarabilecekleri gibi karta dair detaylı bilgilere bankanın resmi internet sitesinden ya da şubelerden de ulaşabilmektedirler.

Müzekart Ve Taksitli Nakit Avans Özelliği

Maximiles kartı her ne kadar uçuşlar adına avantajlı bir kredi kartı olarak bilinse de bireylere aynı zamanda taksitli alışverişlerinde erteleme kolaylığı sağlamakta ve nakit avans seçenekleri de sunmaktadır. Aynı zamanda müze kart özelliği de taşıyan Maximiles, müze ve tarihi mekanları gezmeyi seven bireylere de birbirinden farklı kolaylıklar sağlamak ile birlikte tarihi yerlere ücretsiz giriş imkanı tanımlamaktadır.

Birbirinden farklı özellikleri içerisinde barındıran kart, çok yönlü olması nedeniyle de kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. İş bankası tarafından oluşturulan en avantajlı ürünlerden bir tanesi olan Maximiles, sinemalarda da indirim sağlaması nedeniyle de sinema severlerin ilgisini çekmektedir. Üstelik kart ile birlikte İş cep üzerinden Maximiles ve uçuş işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir