İş Bankası Privia Bireysel Kredi İle Tanışın

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan İş bankasının müşterilerine sunmuş olduğu ayrıcalıklı bir hizmet örneği olarak söyleyebileceğimiz bir Kart Privia kredi kartı. Peki, piriva ne demektir? Priva kelime anlamı ile ücretsiz anlamına gelmektedir. Biraz değindiğimize göre kart Priva kart özellikleri bir göz atmaya ne dersiniz?

Yeni bir kart: Priva

  1. Seyehat ayrıcalıkları;

Priva kredi kartı ile avantajlı alarak uçak biletinizi veya seyahat hizmet imkanına sahip oluyorsunuz. Kartta biriktirmiş olduğunuz maksipuanlar ile yapacak olduğunuz seyahatlerinizde yurtiçi uçak bileti alımında 3 katı, yurt dışı uçak biletinin alımında ise 5 katı kadar değerli olarak kullanma hakkınız var. Priva kart ile aklınızda kazınacak seyahat anılarınız sizi beklemekte. Gemi turları, farklı programlara bütün seyahatleriniz için sizin tercihlerinize uygun olarak bir organizasyon gerçekleştiriliyor. Yani siz düşünün, Priva kredi kartınızı hayata geçirsin.

banka-kredi-kartlari

  1. Transfer ayrıcalıkları;

Esenboğa Havaalanı’nda bırakmış olduğunuz araçlarınızın otopark ücretleri de Priva Karttan, nasıl mı? Vale noktasına bırakmış olduğunuz araçlarınızı 3 saat ve üzeri fakat 7 günü aşmayacak süre boyunca kalmaları dâhilinde Priva Kredi kartınıza %50 indirim uygulanabilmektedir. Aynı zamanda vale hizmetine 20 TL ödeme yapmak yerine 15 TL ödeme yapma hakkına sahip oluyorsunuz. Tüm bu avantajlara sahip olabilmek için abonelikler dışında olmak koşulu ile Priva Kredi kartınız ile ödeme yapmanız gerekmektedir.

  1. Maksimum ayrıcalıkları;

​Privia kartı, maximum dünyasının size sunduğu bütün özelliklere sahip bir kredi kartıdır. Maximum dünyasının özelliklerine göz atmak için Priva kredi kartının resmi internet sayfasına girmeniz yeterli.

  1. Alışveriş ayrıcalıkları;

priva-kart

Bağlantı Bayanların en çok sevdiği konulardan biri olan alışverişte, Priva kart yine başrolde. Bu alışveriş ayrıcalıkları iki kategoriye ayrılmaktadır. Bunlar indirim ayrıcalıkları ve özel fırsatlarıdır.

İndirim ayrıcalıklıklarında Kanyon Vale Parking, Kültür Yayınları, Restoran indirimleri, Piri uygulamasında Priva kredi kartınıza uygulanan indirimlerdir. Kanyon Vale Parking’te %50, Kültür Yayınlarında %25, restoran indirimlerinde %10 ve Piri uygulaması ile ücretsiz olarak seyahat rotası indirme şansına Priva kartınız ile elde etmiş oluyorsunuz.

Özel fırsatlar kategorisi kapsamında ise Mac ayrıcalıklarını, Paşabahçe ve alışveriş fırsatlarını yakalayabiliyorsunuz.

İhtiyaç kredisi kapsamında ise İş bankası ihtiyaç kredisi, Priva kartına özel ihtiyaç kredilerine bünyesinde barındırıyor. Bireysel krediler bazında ve diğer kredi türleri bazında olmak üzere iki kategoriye ayrılıyor kredi türleri.

is-bankasi-kredi-kartlari

Bu iki özel kredi türü hakkında bilgi almak istiyorsanız İş Bankası Priva Kredi Kartı resmi internet sayfasına tıklayarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Hayallerinize bir adımda daha atmak, ihtiyaçlarını giderebilmek aslında bir tık kadar yakınınızda. Kafanızdaki her türlü soruya cevap bulmak adına dilerseniz çağrı merkezlerine arama yapabilir veya güler yüzlü ve tecrübeli personel kadrosu ile hizmet veren size en yakın İş bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir