İş Bankası Taksit Ödemeli Ticari Krediler

Cumhuriyet tarihinin ilk bankası olan Türkiye Cumhuriyeti İş Bankası 26 Ağustos 1924 yılında kurulmuştur. geçmişten bugüne Türkiye’nin en köklü bankası olan İş Bankası bireysel müşterilerin yanında küçük esnafa, küçük ve orta büyüklükteki işletmelere de her zaman en uygun vadeli ödemelerle hazırladığı kredi paketleri ile göz dolduruyor.

İş Bankası Nakdi Krediler

Günümüz ekonomik dünyasında her zaman kısa ve uzun dönemli finansman ihtiyacı bulunan ve yatırım yapmak amacında bulunan küçük ve orta büyüklükteki işletmeler için kısa ve orta vadeli nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla İş Bankası taksit ödemeli ticari krediler paketini hazırladı. Nakit ihtiyacınızın miktarına göre geri ödemelerinizi esnek olarak ya da aylık taksitler halinde oluşturabilirsiniz. Kredinizi ister dövize endeksli isterseniz Türk Lirası olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ödemeleriniz yaparken taksitlerinizin vadesi geldiği zaman şirket hesabınızından otomatik olarak çekilmesini de sağlayabilirsiniz.

Ticari Ek Hesap

Kredili ticari mevduat hesabı küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin vadesiz ticari mevduat hesabında yetersiz bakiye bulunmaması durumunda devreye giren bir kredi paketidir. bu paket sayesinde işletmeler vergi ve fatura gibi ödemelerini gerçekleştirebilir, senet ve çekleri ödeyebilir, nakit çekebilir ve aynı zamanda EFT ve havale yapabilirler. Ticari ek hesap ile işletmeler böylelikle kısa süreli finansman ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Kredili ticari mevduat hesabı faizleri günlük olarak hesaplanmaktadır ve üçer aylık dönemlerde 31 Mart, 30 Haziran. 30 Eylül ve 31 Aralık tarihlerinde tahakkuk eder ve belirlediğiniz limit dahilinde dilediğiniz tutarda ve dilediğiniz zamanda kullanma imkanınız bulunmaktadır.

Maxipos Kredisi

Eğer İş Bankası Pos cihazı sahibi iseniz vadesiz mevduat hesabınızda yeterli bakiye bulunmaması halinde devreye giren bu ürün ile kısa süreli tüm finansman ihtiyacınızı karşılamanız mümkündür. Kredinizi kendi belirlediğiniz tarihte kapatma imkanı sunan bu ürün ile ayrıca blokesi çözülen miktarlar ile kredi borcunuzu otomatikman kapatma imkanı da sunmaktadır.

Altın Kredisi

Altın üzerinden işçilik geliri elde eden veya altın işçiliği yapan firmalar için (kuyumcular gibi) özel olarak hazırlanmış olan Altın Kredisi Altın İşletme Kredisi ile işletmenizin ihtiyaçlarınızı finanse etmek için ya da Altın İhracat Kredisi ile ihracatlarınızın finansmanını temin eder.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir