İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Alma Şartları Nelerdir ?

Tüketici destek kredisi içinde her hangi bir ticari işlem ve uygulama barındırmayan her türden ihtiyacınızı karşılamaya dönük olarak hazırlanmış bir ihtiyaç kredisidir. Sahip olduğunuz konutu ipotek göstererek de İş Bank Tüketici Destek Kredisi’nden faydalanabilmeniz mümkün. Bu kredi daha çok belirli bir gelir düzeyine sahip kişiler için uygunluk göstermektedir. Bazı bankaların mortgage uygulamaları ile benzerlik gösterse de kendine ait avantajlarını incelemenizi tavsiye ederiz. İş Bankası kredi hesaplama 2017 yılında daha cazip fırsatlarla oranlar ortaya koyuyor.

İş Bankası’nın bu kredisi ile yarım kalan konut işlerinizi hızlı şekilde tamamlayın. Evinizin tadilata ihtiyacı varsa ya da konut alımınız yarıda kaldıysa İş Bankası’na başvurun. Kooperatif hisse alımları ve arsa alımlarında da bu kredi avantajını kaçırmayın. Daha bir çok türden benzer ihtiyaçlarınız nelerse İş Bankası sizlere uygun ödeme koşullarında cazip avantajlar sunuyor. İş Bankası ipotekli ihtiyaç kredisi hesaplama işlemi ile kredinizi seçin ve taksitlerinizi belirleyin. Maaşınız İş Bankasında olması da kredi alırken sizlere İş Bank müşterisi olmanın avantajlarını sunuyor. Ya da ihtiyaç kredilerindeki özel kampanyalarda belirli limitler dahilinde yararlanabiliyorsunuz.

Müşterilerine ait konutların ipoteğiyle bu krediyi sunan İş Bankası, iş yerlerini ipotek olarak kabul etmiyor. Tercihen ikamet edilen adresteki konut ipoteğe alınıyor. İhtiyaç kredisi kampanyaları dahilinde İş Bankası 10.000 TL’lik bir ihtiyacınız için 48 ay vadede %1,29 faiz oranı uyguluyor. Aylık taksit tutarınızı da 296,77 TL olarak gösteriyor. Daha net kredi faiz oranları, taksileri ve ödemeleri için şubelerle görüşmenizi tavsiye ediyor.

İş Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama yöntemi ile kısmen belirli oranları görebiliyorsunuz. Ancak daha özel fırsatlar için İş Bankası sizi şubelerine davet ediyor. İş’te mortgage ile ipotek ettirdiğiniz konutun ekspertiz değeri ne kadar çıkıyorsa, çıkan oranın %50’sine kadar Tüketici Destek Kredisi imkanından faydalanabiliyorsunuz. Ödeme gücü daha yüksek kişiler için fırsatlarla dolu bu kredi İş Bankasının müşterilerine özellikle sunduğu bir kredi türü.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir