İş Bankası Tüketici Destek Kredisi Kampanyası

İnsanlar kimi ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için maddi bir dayanak arama ihtiyacı içerisindedir. Bu arayış neticesinde kimi zaman amacına ulaşırken kimi zaman ulaşamaz. Bunun farkında olan ve Türkiye’nin en kökleşmiş bankalarından birisi olan İş Bankası bu açığı giderebilmek için kolları sıvamış durumda.

İş Bankası ihtiyaç kredileri sayesinde insanların kişisel ihtiyaçlarının karşılanması hedefini kendine vizyon edinmiş durumda. Bankanın sunmuş olduğu tüketici destek kredisi sayesinde orta ve üst düzeyde gelir elde eden serbest meslek sahipleri, emekliler ve en tabi bu gelir düzeyine sahip olan ücretliler bazı ihtiyaçlarını bu imkan sayesinde giderebilme olanağına sahip olacaktır. Bir konut tadilatı veya kooperatif hissesi satın alma amacının bu kredi sayesinde gerçekleştirilmesi mümkün görünüyor. Bununla birlikte bir arsanın satın alınması için veyahut en mutlu günlerden biri olan düğün gününü en güzel şekilde hazırlayabilmek için düğün masraflarının karşılanabilmesi amacıyla bu sunulan imkan kullanılabilir. Peki bu başvuru için hangi belgeler gerekli?

Tüketici Destek Kredisi İçin Gerekli Belgeler Neler

İş Bankasının hazırlamış olduğu tüketici destek kredisine başvurabilmek için bir takım temel belgelerin gösterilmesi gerekmektedir. Bu belgeler sırasıyla kredi için başvuru formu, vatandaşlık numaranızın yer aldığı nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi, gelir durumunuzu gösterir belge. Bu belgeler temel teşkil ettiği için bunların bulundurulması gerekmektedir.

İş Bankası İnternet Sayfası Aracılığıyla Yapılabilecekler

İş Bankası teknolojiye ayak uydurduğunu bizlere oluşturduğu internet sayfasıyla kanıtlamakta. Artık şube kapılarında sıra beklemeden birçok işlemi buradan halledebiliriz. İş Bankası ihtiyaç kredisi hesaplama bu sayfa aracılığıyla yapabileceğimiz işlemlerden birisi. İş Bankası’nın internet sayfası aracılığıyla burada kredimizin türünü ihtiyaç kredisi seçtikten sonra diğer bilgilerden olan vade ayını ve taksit miktarını girerek istediğimiz bilgilere ulaşabiliriz.

İnternet bankacılığını kullanarak kolayca kredi başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit. Yapı Kredi Bankası’nın internet şubesine girerek oradaki bilgileri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Kredi başvurusu için de karşınızda bir form çıkacak, o formu eksiksiz doldurarak hemen başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu internet sayfası aracılığıyla kredimizi hesaplama imkanına sahip iken ayrıca faiz oranının da buradan görülmesi ve ona göre işlem yapılması mümkün. İş Bankası tüketici kredisi faiz oranı için arama motoruna İş Bankası kredi hesaplama yazdıktan sonra önümüze açılan hesaplama sayfasından faiz oranına ulaşmak mümkün hale gelmektedir. Kredi hesaplama sayfası ile aynı bölümde yer alan faiz bölümüne ulaşmak birkaç tık uzağımızda.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir