İş Bankası Tüketici Kredileri

İnsanlar, tüketici varlıklardır. Yapılan her iş, sürdürülen her görev ve alınan her sorumluluk tüketici olmamız kaynaklıdır. Kazandığımız gelirleri akıl alabileceği her alanda tüketiriz. Kimi zaman bu tüketim zorunlu bir ihtiyaçtan ileri gelir, kimi zaman da lükse sahip olma isteğimizden gelir. Ama hayat öyle bir noktaya geldi ki, bazen ihtiyacımız olan şeyler artık lüks kategorisine girmeye başladı. Örneğin bir tatil… Ya da bir alışveriş… Yeni bir ev… Hayat, zaman geçtikçe pahalılaşmaya başladı ve en basit örneğimiz olan kafa dinlendirici bir tatil bile lüks haline geldi.

Televizyonda özellikle ilkbahar-yaz sezonlarında çıkan reklamlara dikkat edecek olursanız, neredeyse hepsi tatil, seyahat üzerine. Ve bu durumlar için de az da olsa bir birikiminizin olması gerekiyor. Fakat çoğu zaman hayat buna izin vermiyor. Birikim yapmak hele ki böyle bir dönemde biraz zor görünüyor. Bu durumu bilen bankalar ise ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için pek çok kredi hazırlıyor ve bu kredileri ihtiyaç, eğitim, konut, taşıt gibi sınıflara ayırıyor. Yaptığı reklamlarla da çok cazip olarak görünüyor. Fakat detaylı araştırma yaptığınızda görüyorsunuz ki aldınız kredinin geri ödeme faizi cebinizi zorlayacak gibi. İşte tam da bu noktada İş Bankası Tüketici Kredisi Faiz Oranı devreye giriyor. Normalde çok yüksek olan, %6-10 arasında değişen ve aynı zamanda çekilen kredinin ne kadar olduğuna bağlı olarak artan faizler, İş Bankası tarafından sizler için %1’lere, %2’lere kadar düşebiliyor.

İş Bankası’nda da elbette çekilen kredinin rakamına göre faiz rakamları da değişebiliyor fakat İş Bankası İhtiyaç Kredisi Hesaplaması yaptığınızda sizler de göreceksiniz ki diğer bankalara kıyasla en düşük faiz oranları İş Bankası’nda. Üstelik taksit süreleri, kredi miktarı ne kadar fazlaysa o kadar uzayabiliyor. Hatta ödemeye bir ay sonra da başlayabiliyorsunuz.

İş Bankası, size sunduğu fırsatlarla sadece hayalinizi veya amaçlarınızı gerçekleştirmekle kalmıyor. Aynı zamanda cebinizi ve geri ödemede yaşayacağınız zorlukları da düşünüp bu zorlukları ortadan kaldırıyor. Örneğin; 36 ay vadeli 25.000 TL krediyi sizler geri öderken %1,16 faiz oranıyla ödeyebilme imkanına sahip olabiliyorsunuz. İş Bankası’na yeni katılanlara ise Hoş geldin faizi içeren ortalamanın altında faizli kredilerle de yardımcı olabiliyor.

Peki bu kredilere nasıl sahip olabilirsiniz? Şubelere kadar yorulmak istemiyorsanız dilerseniz cepten ya da tabletten, internet yoluyla da kredinizi çekebilirsiniz. Cep telefonunuza İşteCep uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Ya da sms yoluyla da kredinizi çekip hesabınızda görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; cep telefonunuzun sms alanına NAKİT, TC KİMLİK NUMARANIZ, İSTEDİĞİNİZ KREDİ TUTARINIZ VE AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak 4402’ye göndermeniz olacaktır. Ayrıca bankamatiklerden de yararlanabilirsiniz ya da 0850 724 0 724 numaralı İş Bankası telefon şubesinden de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir