İş Bankası Turizm Sektörü Destek Paketi

Bireysel müşterilerinin olduğu kadar işletmelerin de destekçisi olan, güçlü ve güvenilir imajı ile İş Bankası, turizm teşvik kredisi veren bankalar arasında ilk sırada yer alıyor. Turizm sektöründe hizmet veren müşterilerine finansman sağlayarak, firmaların her türlü ihtiyacına cevap veren İş Bankası, turizm sektörünün büyümesine ve ekonominin canlandırmasına katkı sağlamak için firmalara yardımcı oluyor. İş bankası müşterilerine “Turizm Sektörü Destek Paketi”nin yanı sıra; Turizm İşletme ve Turizm Yatırım Kredileri ile de firmaların yardımına koşuyor.

Yeni Girişimler İçin Destek İş Bankası’nda

İş Bankası, Turizm sektörüne desteğe yönelik çalışmalarında firmalara, Yatırım Kredileri sunmaktadır. Yatırım kredisi kapsamında turizm sektöründe yer alan veya yer alacak olan şirketlere, yeni bir tesis kurulumu veya mevcut kapasitenin arttırılmasına yönelik yatırımlarda her konuda finans desteği sunuyor. Yeni kurulacak veya büyütülecek işletmenin ihtiyaç duyduğu ekipman, makine alımlarına yönelik yapılan harcamalarda da finansman sağlamaktadır.

ödeme planları, uygun faiz oranları ile işletme sahibine Yatırım kredileri kapsamında kolaylıklar sunan İş Bankası, kredi geri ödemelerinde esnek ve 60 aya varan vadelerle kullanım imaknı sunuyor. Turizm yatırım kredisi kullanmak isteyen ve turizm kredisi hesaplama işlemleri için müşterileri için İş Bankası şubesinde detaylı bilgi verilmektedir.

İşletmesini Yenilemek İsteyen İçin de Çözüm İş Bankası’nda

İş bankası, Turizm işletme kredileri kapsamında, mevcut işletmelerin; tadilat, bakım, onarım ve ihtiyaç malzeme alım giderlerinde de müşterilerinin yanında yer alarak turizm kredisi nasıl alınır diye sorun etmekten kurtarıyor.

Turizm İşletme Kredileri kapsamında finansman olan İş Bankası farklı kredi türleri ile ihtiyaca en uygun desteği sunmaya özen gösteriyor.

36 aya varan vadelerle Türk Lirası cinsinden taksit ödemeleri yapabilecekleri kredi türü ile işletmeler, ister eşit taksitle ödeme gerçekleştirebilir isterlerse de esnek ödeme şeklini seçerek, ödemelerini sezona göre ayarlayabilirler.

BCH şeklinde ödemeli turizm işletme kredisine başvuran müşteriler, 12 aya varan vadelerle taksit ödemesi yapabilmektedir. Faiz ödemelerini 3 veya 6 ayda bir yapabilir ve vade sonu anapara ödemesini gerçekleştirebilirler. Bu kredi türünde müşteriler ihtiyaçlarına göre TL veya döviz cinsinde kredi kullanabilmektedir.

Dövize Endeksli Kredi taksitli kredi kullanmak isteyen müşterileri için 36 aya varan vadelerle işletme kredisi imkanı sunan İş Bankası, ödemelerde eşit taksit veya esnek ödeme planı imkanlarını da sunmaktadır.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir