İş Bankası’nda Kurban Bayramı Krediniz Hazır

İş Bankası “Geleneksel Bayram Kredisi” kapsamında Kurban Bayramına özel bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. Yapılan açıklamaya göre aylık %0,55 faiz oranlarını ile yada peşin komisyonla Faizsiz Kredi imkanı sunulduğundan bahsediliyor. Dilerseniz gelin açıklamanın detaylarını inceleyelim.

İş Bankası 5.000 TL limitli ve 10 ay vadeli Kurban Bayramı Kredisi için iki farklı seçenek sunmuş. İlk seçenekte peşin komisyon ödeyerek faizsiz kredi kullanma imkanımız var. 375 TL toplam ücret ödeyerek 10*500 TL taksitlerle 5.000 TL kredi kullanabiliyoruz. İkinci seçenekte ise aylık yüzde 0,55 faiz oranı ile yine 10 ay vadeli 5.000 TL kredi kullanabiliyoruz. Bu seçenekte ödeyeceğimiz toplam kredi masrafı 220 TL ve kredi taksitlerimiz 10*518,97 TL olarak belirlenmiş.

Daha uzun vade ve daha yüksek tutarlarda Kurban Bayramı Kredisi kullanmak isteyenler için ise özel bir kampanya daha hazırlanmış. Bu kampanya kapsamında 10.000 TL’ye kadar krediyi 36 aya varan vade imkanları ile kullanabiliyoruz. Bu seçenkte belirlenen aylık faiz oranı ise yüzde 1,20 olarak belirlenmiş.

İş Bankası‘nın 04 Aralık 2009 tarihine kadar geçerli olacak Kurban Bayramı Kredisi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

15 Yorum

  1. Sayın Melih Bey;

   Size en yakın İş Bankası’na uğrayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer kredi siciliniz temiz ve şartlarınız kredi için müsaitse dilediğiniz miktardaki krediyi kullanabilirsinğiz.

 1. kart borçlarımı nasıl öderim ve kıredi çekip bütün kartlarımı ödemek istiyorum ama nasıl şuan askerye ödüyorum ve kıredi çekip tek bir yere borcum olmasını istiyorum 4 adet kartım var

  1. Sayın Kart Borcu nickli ziyaretçimiz;

   Öncelikle belirtmek isteriz ki kredi kartlarınızdaki ödeme problemleriniz ileride kullanmak isteyeceğiniz tüm kredilerde sizin karşınıza çıkacaktır. Kredi kartlarınızdaki düzensiz ödemeler nedeni ile kredi kullanabilme şansınız zayıflamaktadır.

   Ancak şartlarını uygun bulduğunuz bir bankaya içinde bulunduğunuz durumu anlatırsanız, maaş durumunuz vb. gelirlerinizle kullanacağınız krediyi ödeyebileceğinizi ispatlarsanız kredi kullanabilme şansınız olabilir. Bu nedenle şansınızı denemenizi tavsiye ederiz.

 2. ben bu krediden yararlanmak istiyorum çok acil bunun için gerekli evraklar nelerdir kısaca özetlermisiniz?

  1. Sayın Caner Bey;

   İş Bankası Bayram Kredisi Kampanyasından yararlanmak için nüfus cüzdanınız, ikametgah yada adresinizi gösterir bi fatura ile aylık gelirinizi belgeleyen bir evrakla (maaş bordrosu vs.) İş Bankası şubelerine müracaat edebilirsiniz. Kampanyada kefil şartı aranmamakla birlikte ihtiyaç görülmesi halinde kefil istenilebilecektir.

 3. başka bir bankaya kredi borcum var. emekliyim herhanki bir düzensiz ödeme durumum olmadı şu anda siz saygıdeger iş bankası bayram kredisi verdiginizi ögrendim 2000 tl alabilirmiyim alsam ne kadar öderim 10 ay peşin vayizli saygılar.

  1. Sayın Necip Bey;

   İş Bankası’nın duyurusunda 375 TL peşin komisyon ödeyerek faizsiz 10 ay vade ile 5000 lira kredi kullanabileceğiniz belirtilmiştir. Daha detaylı hesaplamalar için lütfen İş Bankası şubelerini ziyaret ediniz.

 4. işbankasından araç kredisi çektim şu an 13.000 lira borcum var. Bu krediyi çekmek amacıyla 36 aylık 11.500 lira bayram kredisi çeksem ne gibi komisyon ödemeleri yapmam gerekir

  1. Sayın Vacit Bey;

   Sitemizin bankalarla yada kredi kurumları ile bir alakası bulunmamaktadır. Bu nedenle sitemizde sadece bankaların kampanyalarını özetliyor ve bilginize sunuyoruz. Kredi kullanımı ve hesaplamaları konusunda sizin hakkınızda özel çalışma yapılması gerektiğinden detaylı kredi hesaplamaları için lütfen ilgili bankalara müracaat ediniz.

 5. işbankasından araç kredisi çektim şu an 13.000 lira borcum var. Bu krediyi kapatmak amacıyla 36 aylık 11.500 lira bayram kredisi çeksem ne gibi komisyon ödemeleri yapmam gerekir

  1. Sayın Şerff rumuzlu ziyaretçimiz;

   Sormuş olduğunuz bankalara göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca kredi başvurularında kredi yada kredi kartı riskleriniz ve kredi siciliniz gibi çeşitli bilgiler de etkendir. Bu nedenle ilgili bankalara kredi başvurusunda bulunup şansınızı deneyebilirsiniz.

 6. selam ben izmite nakliyeciyim acil 20000 lazım alamassam batıyorum ama nasıl alırım kıredi istiyorum sistemleri onaylıyor ama gidincede vermiyorlar salıyor insanlarla dalga geçiyorlar yazık

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir