İş Bankasından Babalar Gününe Özel Trendyol.Com’dan 50tl Hediye Çeki!

Bankalar, müşterileri için harcama ve giderlerindeki ihtiyaçları karşılamaları veya birikim yapmaları adına ihtiyaç kredileri ve çeşitli kampanyalarla cazip fırsatlar sundukları gibi anlaşmalı firmalar aracılığıyla da çeşitli kampanyalar yürütmekte ve bunu vatandaşların hizmetine sunmaktadır. Bazı kampanyalarla müşteriyi aktif tutmak ve onların yararına olabilecek promosyonlar sunmakta, bu da vatandaş için çekici hale gelmektedir. Birçok banka bu yolla müşterilerine hizmet sağlamakta ve müşterinin memnuniyeti açısından değer kazanmakta olup diğer ihtiyaç duydukları imkanlar için de hizmet vermektedirler. Bu tip kampanya ve promosyonlar hem bankayı ilgi odağı haline getirmekte hem de müşteriyi memnun etmektedir. Bu tip promosyon ve kampanyaları yürüten bir banka da İş Bankası’dır. Babalar gününe özel bir kampanya, vatandaşların hizmetine sunulmaktadır.

KAMPANYA AYRINTISI

Bağlantı Babalar gününe özel 16 Haziran 2017 tarihinde saat 10:00 ile 21:00 arasındaki zaman diliminde İş Bankası’na ait İşCep Facebook sayfasında düzenlenen bir yarışma sonucunda 100 kişiye trendyol.com internet sitesinde geçerli olmak üzere harcanacak 50TL’lik hediye çeki verilmektedir. İşCep Facebook veya Twitter adresinden paylaşılacak bir soruya ister doğru ister yanlış cevap veren 100 talihliye çekilişle verilecek olan 50TL’lik hediye çekinin şartı bir çekiliş hakkıyla sınırlıdır. Çekiliş şirket içinde ve Estaboom Reklam Danışmanlık Hizmetleri Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. tarafından şirket içi yapılacak çekilişin sonucundan sonuçlar 20 Haziran 2017 tarihinde www.isbank.com.tr adresinde ve İşCep Facebook hesabında yayımlanacaktır.

HEDİYE ÇEKİNİN KULLANIM KOŞULLARI

  • Hediye çeki tek seferde yapılacak bir alışverişte 30 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerlidir. Süresinde kullanılmayan çek geçersiz sayılır.
  • Trendyol internet sitesi üzerinden “İndirim Kodu” sekmesinden hediye çeki aktifleştirilmektedir.
  • 50 TL’yi aşan harcamalar içinde kullanılabilir.
  • Hediye çeki, farklı kampanya ve hediyelerle birleştirilerek kullanılamaz.

İş bankası bu tip kampanyalar yaparak müşteriyi de aktif hale getirerek aynı zamanda memnuniyetini de sağlayarak avantajlı konuma geldiği gibi müşteri için de avantaj yaratmaktadır. Babalar günü fırsatlarını kaçırmamak ve bu cazip fırsatlardan yararlanmak için bu kampanyayı takip edebilir ve başvurabilirsiniz.

Babalar günü fırsatları yer aldığı gibi aynı zamanda birçok cazip ve fırsatlara sahip olan ve bunu müşterisinin önüne sunan İş Bankası imkanlarından yararlanmak ve müşterisi olmak için İş Bankası internet sitesi veya Facebook, Twitter adresinden takip edebilir, müşteri hizmetleri veya şubelerinden herhangi birisine gidip bilgi de alabilirsiniz. Aynı zamanda iş bankası kredi kartı sahibi olmak ve kartın diğer imkanlarından da yararlanabilir olmakta size ayrıcalık katabilir. Bunun için öncelikle İş Bankası internet sitesi üzerinden hızlı kredi kartı başvurusu yapabilir, ilgili kısımları doldurarak başvurunuzu gönderebilirsiniz. Babalar gününe özel kampanyalar ve İş Bankası kredi kartı kampanyaları gibi daha birçok farklı cazip avantajları yakalayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir