İş Bankası’ndan Devrim: İmece Kart

İş Bankası’nın tarım alanında çalışan işçilere ve çiftçilere yardım maksadıyla oluşturduğu bir kart olan İmece Kart birçok yönden güvenilir, kaliteli ve rahatlık sağlayan bir hizmettir. İmece Kart İş Bankası’na ait bir tarım kart olma görevini üstlenmektedir. Tarıma dair her türlü alışverişlerinizde size büyük avantaj ve kolaylıklar sağlar.

İmece Kart Nedir?

Çiftçilere çok büyük yardımı olan bu kart, çiftçilerin tarımsal harcamalarını kolaylıkla yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. İmece Kart ne demek diye sorulduğunda sanırım en net tanım şöyle olacaktır: Tarıma dayalı faaliyetlerde ihtiyaç duyulan gübre, zirai ilaç, tohum, akaryakıt vb. ürünlerin finans ayağı olarak, üreticilere verilen ve onların bu hususta kredi temin etmesine olanak sağlayan bir karttır. Bu kart ayrıca bankamatik özelliği görmesi sebebiyle de oldukça tercih edilirdir.

İmece Kart Nakit Avans Desteği

İmece Kart kullanıcıları eğer acil nakite ihtiyaç duyarlarsa İmece Kart nakit avans desteği ile bu ihtiyaçlarını temin edebiliyorlar. Bu özellik ile 7/24 hem iş bankasına ait şubelerden, hem İş Bankası hem de diğer bankaların ATM’lerinden nakit avans çekilebiliyor. İş Bankası İmece Kart kullanıcıları için ne büyük bir şans, öyle değil mi?

Kartın Özellikleri ve Sağladığı Avantajlar

Bankamatik özelliği sayesinde 7/24 Türkiye’nin her yerinde bankamatik ağlarını kullanarak para yatırma, fatura ödeme, para çekme, havale, bakiye öğrenme gibi pek çok hizmetten yararlanabiliyorsunuz.

Bankamatik özelliği kullanılarak alışveriş yaptığınızda MaxiPuan kazanma şansını yakalıyorsunuz.

Kartın bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabı sayesinde diğer kartlarla bağlantılı olarak POS’lardan alışveriş yapabiliyor ve hem yurt içi hem yurt dışı ATM’lerinden para çekebiliyorsunuz.

İmece Kart’ın sağlamış olduğu esnek vade yapısı sayesinde, kartınıza bağlı tarım kredilerinin vadesi hasat döneminize mukabil olacak şekilde maksimum 1 yıl bekletilebilir.

Alışveriş yaptığınız tutar İmece Kartı alırken size verilen tarım kredisinden karşılanır.

İmece Kart kullanıcılarına İş Bankası tarafından tarım kredisi verilir; daha sonra ödemelerinizde faizsiz ödeme avantajlarına sahip olabilirsiniz.

Anlaşmalı ve puan avantajı sağlayan üye işyerlerinden akaryakıt dışında yapılacak harcamalarınızda, harcama tutarı üzerinden İmece Puan kazanabilirsiniz. Bu puanları biriktirerek daha sonrasındaki harcamalarınızda kullanabilirsiniz.

Hem kredi kartı hem banka kartı olarak kullanabildiğiniz İmece Kart hem alışverişte hem de tek elden harcamalarınızı kontrol etme konusunda size büyük avantajlar sağlar.

TARSİM sigortasını 3 aya vadeli bir şekilde ödemesini yapabiliyorsunuz.

İmece Kart’a Nasıl Sahip Olurum?

Size en yakın İş Bankası şubesine giderek bu karta hemen sahip olabilirsiniz. Ayrıca İş Bankası internet sitesini ziyaret edip ve yine İş Bankası’na ait 0 850 724 0 724 numaralı iletişim ve destek hattı vasıtasıyla daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir