İş Bankası’ndan Esnaf Ve Kobi’lere Bayrama Özel Kredi

Günümüz şartlarında esnaf ya da KOBİ olarak hayatınızı idame ettiriyorsanız her zaman yanı başınızda bir maddi desteğe ihtiyacınız vardır demektir. Esnafın ya da KOBİ’ nin maddi durumu günlük olarak değiştiğinden dolayı acil her türlü nakit ihtiyaçlar için sekteye uğramaması gerekmektedir. Esnaf ya da KOBİ’ lerin maddi anlamda sekteye uğraması demek, işini şansa bırakması demektir. İşte KOBİ esnafa destek amacıyla İş Bankası desteğini aralıksız sürdürmeye devam etmektedir.

Geçmişten günümüze esnaf ve KOBİ dostu olarak bilinen İş Bankası, esnaf ve KOBİ’ lerin yüzünü bayramda da güldürmeye devam ediyor. Tüm esnaf ve KOBİ’ lerin bayramını şeker tadında geçirmesi niyetiyle, esnaf ve KOBİ’ lere bayram hediyesi olarak uygun ödeme koşulları ile kredi imkanı sunuyor.

İş’te Kredi, İş’te Destek!

İş’ te KOBİ esnafa destek sürüyor. Esnafa ve KOBİ’ lere uygun ödeme koşulları ve cazip taksitlerle kredi imkanı sağlayan İş Bankası, esnaf ve KOBİ’ lerin derdine deva olmaya devam ediyor. İş Bankası esnaf ve KOBİ’ lere özel bayram kredisi hazırlamıştır.

 

Kredinin başlangıç tarihi 5 Temmuz 2017 olacak şekilde, krediye son başvuru tarihi ise 4 Ağustos 2017 olarak belirtilmiştir. Esnaf ve KOBİ’ lerimizin nakit ihtiyaçlarını gidermeye yönelik krediden en fazla kullanılabilinecek tutar 150 bin TL’ dir. Kredinin detayında esnaf ve KOBİ’ lere 48 aya varan vade imkanı sunan İş Bankası esnaf ve KOBİ’ lere özel bayram kredisi fırsatında, krediyi kullanan kişilerin talebine göre eşit taksitli ya da ilk 3 ay geri ödemesiz seçenek de bulunuyor.

İş Bankası’ nın esnaf ve KOBİ’ lere sağlamış olduğu bayram kredisinin en önemli avantajlarından biri de sizin bütçenize uygun geri ödeme seçenekleri sunmasıdır. Eğer birkaç aylık bir nakit sıkıntınız varsa, ilk 3 ay geri ödemesiz kredi seçeneğini seçebilir ya da her zaman taksit tutarlarım aynı miktarda olsun diyorsanız eşit taksit tutarlı geri ödeme seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Kampanya detayları, faiz oranları gibi detaylı bilgilere ulaşabilmek için sizlere en yakın İş Bankası şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Eğer siz de esnaf iseniz, İş Bankası esnaf kredisi başvurusu yapabilmek için en yakın İş Bankası şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. İş Bankası esnaf ve KOBİ’ ler için özel bayram kredisi başvurusu yapabilmek için gerekli şartlar ve bilgiler bankanın şubesi tarafından size iletilecektir.

KOBİ’ lerin de İş Bankası KOBİ kredi başvurusu yapabilmek için en yakın şubeye gitmeleri gerekmektedir.

Siz de ihtiyacınız olan kredi tutarını belirledikten sonra size en yakın olan İş Bankası şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilir ve bütçenize uygun ödeme koşulları ile kredinizi geri ödeyebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir