İş Bankası’ndan Geleneksel Bayram Kredisi

İş BankasıGeleneksel Bayram Kredisi” adını verdiği ve geleneksel hale getirerek her bayram özel şartlarla kullanıma sunduğu “Bayram Kredisi“, bu bayramda da ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürecek.

Rahat bir bayram geçirmek isteyenler 10 ay vadeli ve aylık yüzde 0,65 faiz oranı ile kredi kullanabilecekler. 5 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulan “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyası’nın kredi komisyonu 200 TL olarak belirlendi.

Ayrıca 400 TL tutarındaki kredi komisyonu tutarını peşin ödeyenler faizsiz olarak kredilerini kullanabilecekler ve 500 TL’lik 10 eşit taksitle kredilerinin geri ödemesini gerçekleştirecekler.

Daha uzun vadelerle ve daha yüksek tutarlı kredi kullanmak isteyenler için ise 10 bin TL limitli ve 36 ay vadeli kredi seçeneği sunulmuş. Bu kredi seçeneğinde ise aylık yüzde 1,25 faiz oranı uygulanıyor.

İş Bankası‘nın “Geleneksel Bayram Kredisi” kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın İş Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

7 Yorum

 1. zannetmiyorum vereceklerini elemanlarınız konuşmaya bile gelmiyo siz öle diyosunuz onlar farklı yinede bir gidecem bakalım
  esnafa kim ne vermişki onlarda versinler deniyecez şansımızı

  1. Sayın Zakir Bey;

   Kredi koşullarını sağlaması halinde emekliler de kredi kullanabilirler elbette. Bankanın yapacağı kredi istihbaratı sonucunca başka bankaya borcunuz çıkmaz ve siciliniz temiz çıkarsa kredi kullanamamanız için hiçbir neden bulunmayacaktır. Maaş durumunuza göre bankalar size uygun gördükleri tutarda krediyi kullandıracaklardır.

 2. ben su anda takıpteyım ancak kredılerımı tasıtlendırdım 6000 tl borcum bulunmakta devlet memuruyum aylık 2250 tl zıraart bankasından maas almaktayım bu kredılerımı kapatmak sartıyla kredı cekebılrmıyım tesekkurler

  1. Sayın Şenol Bey;

   Sitemiz bankalar ve kredi kampanyaları hakkında siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmek amacı ile yayın yapmaktadır. Dolayısı ile sitemizin bankalar ile hiçbir bağı da bulunmamaktadır. Bahsettiğiniz konu özel bir durum olup, size tavsiyemiz kredi kullanmak istediğiniz bankaya bizzat müracaat ederek bilgi almanızdır. Banka hakkınızda gerekirse kredi istihbaratı yapacak ve sicilinizi kontrol edecektir. Bütün bunları bilmeden size kredi kullanıp kullanamayacağınız konusunda cevap verebilmemiz mümkün değildir.

 3. ellibeş milyon tl konut kredisi aldık ve bu kredi aylık taksitleri birmilyon dörtyüzbin kırksekiz ay vede yaptırdık bunun onyedi ayını ödemiş bulunuyoruz ve merkez bankasının onaylayım siz iş bankası olarakda faiz oranlarını aşağıya çektiniz bu durumda biz bu indirimden nasal yararlanırız ve ne kadar bir karımız olur saygılarımle…

  1. Sn Özgür Bey;

   Sitemizin İş Bankası ile hiçbir bağı bulunmamaktadır. Bu nedenle bahsettiğiniz konuda sağlıklı bilgi alabilmek için ilgili banka şubesi ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir