İş Bankası’ndan Küçük Taksitli İhtiyaç Kredisi

İş Bankası acil kredi ihtiyacı olanlar için küçük taksitlerle zorlanmadan geri ödeyebilecekleri “Küçük Taksitli İhtiyaç Kredisi Kampanyası”nı kullanıma sundu.

İş Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre kampanya kapsamında 36 av vade ile 5 bin lira kredi kullanan ihtiyaç sahibi 160 lira kredi masrafı ödeyecek. Kredi taksitlerini ise 180 lira olarak 36 ayda geri ödeyecek.

Kampanya kapsamında 36 aya kadar vade ve 10 bin liraya kadar kredi kullanma imkanı sunulmuş olan “Küçük Taksitli İhtiyaç Kredisi” kampanyası 30 Ekim 2009 tarihine kadar geçerli olacak.

11 Yorum

  1. Sayın Uğur Bey;

   Sitemizin kredi kurumları yada bankalar ile bir bağlantısının bulunmadığını her fırsatta belirtmeye çalışıyoruz. Bu nedenle kredi kullanabilmek için bizlere ulaşmanıza gerek yok. Sitemizdeki güncel kredi kampanyalarını takip edip durumunuza uygun bulduğunuz kampanyaya ilgili bankadan müracaat edebilirsiniz.

  1. Sayın Mehmet Arif Bey;

   Öncelikle sitemizde bulunan güncel ihtiyaç kredisi kampanyalarını inceleyerek şartlarınıza uyan kampanyaları tespit etmenizi tavsiye ederiz. Tespit ettiğiniz kredi kampanyalarına ise ilgili bankaları ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz. Sitemizden kredi başvurusu yapılamıyor maalesef. Sitemiz sadece bilgilendirme amacı ile hazırlanmaktadır.

 1. 20 gün önce kredi başvurusu yaptım gerekli evrakları tamamlayıp görevliyeteslim ettim.sonra tlefon ettiler kredinçıktıdiye.gittim 1,2saatbekledim buarada tanıdıklarına öncelik verdiklerinden itiraz ettim.sonrabana 1000tlmaaşımyetersiz geldiğinden 2adet evimintapusunu istediler bende 2adet tapuile150000tlkredialırım deyip işlemi iptal ettirdim. bankalar iş görmek istiyorlar ama elemanları aslaaaaa.

 2. merhaba ben kredi çekmek istiyorum am daha önceleri bazı bankalara norçlamdımbaşıma bir kaza geldi kan parası falan derken iyice borçlanmıştım ama allaha şükürler 2 senede 50 milyar ödedim ve tüm banka borçlarını ödedim şimdi borcum yok merkez bankasından kaydımda silindi ama bankalar bana kredi vermiyor nedenibankalar ödediğim tarihi kkb geç bildirmişler ben nasıl kredi çekerim yardımcı olursanız sevinirim

 3. slm bn de kredi cekmek istıyorum ama ne sıgortam var nede herhangi bı resmı belgem ayrıyetten elektrık ustasıyım bıraz bırıkmış sağ so borçlarım var askerlığımı gec yapmamdan dolayı ve bı de finans banka bırıkmış kredı kartı borclarım var ve dört cocuk babasıyım kendıme ait kuçuk bı elektrık dukkanı acmak ve borclarımı kapatım hayatıma beyaz bı sayfadan başlamak ıstıyom kusura kalmayın kafanızı şışırdım özr. bana bı yol gösterırsenız sevınırım saygıularım la

 4. merhabalar benim başka bir bankada kredim var ödemelerinde 1 taksittinde 10 gün gecikmesi oldu şimdi ise iş bankasından kredi çekmek istiyorum sizce olumlu olurmı

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir