İş Kültür’de 75 Tl Ve Üzeri Alışverişe 15 Tl Maxipuan

1956 yılında Hasan Ali Yücel tarafından kurulan Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları Türk ve dünya edebiyatının önemli isimlerinin önemli eserlerini hayatımıza katmaktadır. Güçlü kalemlerin kitaplarına yer veren İş Kültür aynı zaman da oldukça kapsamlı bir Atatürk kütüphanesine de sahiptir. Yayın evinden çıkan ilk kitap da Atatürk imzası taşımaktadır. . Bunun yanı sıra sık sık yapılan kampanyalar ile de sevenlerinin ilgisini çekmeyi ve diri tutmayı başarıyor. Kültür ve sanat gibi alanlar da öncü olan kültür yayınları kurulduğu günden itibaren kendini daha da geliştirerek yayıncılık hayatını sürdürmeye devam etmektedir.

İş Kültürün yayın çalışmaları bazı ana başlıklara ayrılmaktadır. Bunlar:

Hasan Ali Yücel’in Klasikleri

Tarih ve Anı Alanı

Modernleşmiş Klasikler

Çocukluk ve İlk Gençlik Çağına Ait Eserler

Türk Edebiyatı

Dünya Edebiyatı

İnceleme ve Araştırma Üzerine Yazılmış Eserler

Söyleşi Türü

Satranç

Ekonomi Üzerine yazılmış eserler

Kişisel Gelişim Eserleri

İş idaresi üzerine yazılmış eserler

Vb.

İş bankası kredi avantajları, iş bankası alışveriş kampanyası, iş bankası kredileri gibi alanlar da birbirinden farklı pek çok kampanya yürütmektedir. Bu kampanyalardan bir tanesi de İş Kültür’de 75 TL ve üzeri alışverişe 15 TL Maxi Puan adı ile yürütülen kampanyadır.

Kampanya Detayları

1 Haziran 2017 ile 30 Haziran 2017 tarihleri arasında İş Kültür Yayınlarının mağazalarından ve İş Kültür ‘ün internet sitesinden tek bir sefer de 75 TL ve üzeri yapacağınız ilk alışveriş de 15 TL maxi puan kazanıyorsunuz.

Kampanyaya katılmak için maximum’ un cep uygulamasını telefonunuza indirerek mobil uygulamadaki kampanyalar bölümünden kampanyayı bularak katıl seçeneğine tıklamanız yeterlidir.

Kampanyaya katılabilmek için geçerli olan kartlar:

İş bankası kartı (bankamatik)

Maximum özelliğine sahip iş bankası kartı (Maximiles ve İş’te Üniversiteli kartları)

Kampanyaya katılım için geçerliliği olmayan kartlar

Şirket Üzerine Var Olan Kredi Kartı

Aidatsız kartlar

Kazanılan 15 TL Değerindeki Ödülün Kullanımı

Kampanya sayesinde kazandığınız 15 TL’lik maxi puanı kampanya bitiminden sonra Temmuz 2017’ye kadar katıldığınız karta yüklenecektir. Kazanılan Maxi puan’ın en son kullanım tarihi 21 Temmuz 2017 tarihidir. Kampanyanın devam ettiği dönem boyunca birden fazla alışveriş yapıldığı durumlar da puan kampanya koşullarını sağlayan ve en son kullanılan karta yüklenecektir. Kampanyaya katılabilen her bir müşteri bu kampanyadan yalnızca bir defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında kazanılacak en yüksek değer ise 15 TL ‘ dir.

İş bankasının fırsatlarından ve kampanyalarından yararlanmak isteyenler İş bankasının internet bankacılığını aktif olarak kullanarak her bir yeni haberden aktif olarak haberdar olabilir. Aynı zaman da okumayı seven kişiler İş kültürün internet sitesini ya da mağazalarını ziyaret ederek istedikleri kitapları kolayca bulabilir.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir