Kimler Garanti Bankası Eczane Destek Paketinden Yararlanabilir?

Sağlığımızı ve canımızı emniyet ettiğimiz doktorlarımızın şüphesiz en büyük yardımcıları eczacılarımızdır. Garanti Bankası da bu bağlamda eczacılarımıza verdiği desteği yeni bir paketle gösteriyor. Garanti Bankası verdiği çeşitli destek paketleriyle hem esnafın hem de müşterisinin yüzünü güldürüyor. Kişiye özel ya da mesleğe/işe özel sunduğu fırsatlar bankacılık sektörünü bir adım öteye taşıyor. Eczacılara özel olarak hazırlanan bu destek paketiyle garanti bankası anlaşmalı eczaneler istanbul gibi büyük şehirlerde nerelerde öğrenerek bankanızın size sunduğu avantajları eczanelere sunulan avantajlarla birleştirerek işlemlerinizi hızlandırabilir ve kazançlı çıkabilirsiniz.

Eft ve Havaleleriniz İçin Ücret Ödemeyin!

İş Bankası kendini tercih eden eczacı müşterilerinin eft ve havale gibi işlemlerinden ücret almıyor. Ayrıca eczacılara özel uygun kredilerden ve yazarkasa pos cihazı avantajlarından faydalanmasına olanak sağlıyor. Eft ve havale gibi işlemleriniz garanti cep yahut garanti internet üzerinden yaptığınız zaman ücret ödemiyorsunuz. Bu ayrıcalıklı imkanlardan faydalanmak için banka üzerinden sgk alacaklarını tahsil etmeniz ve otomatik ödeme talimatı vermeniz yeterli oluyor. Neredeyse her bankanın sıradan esnaf muamelesi yaptığı eczacılarıma, Garanti Bankası özel fırsatlar ve krediler sunuyor.

Eczanenizi Büyütün

Bankanın garanti kobi destek adı altında sunduğu imkanlardan eczanelerde istifade edebiliyor. Garanti Bankası KOBİ Bankacılığına müşteri olarak girmiş olan her eczacımız bu avantajlardan sonuna kadar yararlanabiliyor. Size sunulan avantajları kullanarak kazancınızı azaltan işlemlere destek paketi ile son verin. Daha büyük bir eczaneye kavuşun. Müşteri sayınızı artırın. Çünkü bu paket sayesinde post cihazı, eft, havale gibi kullanımı arttıkça külfet getiren işlem ve uygulamalardan kaybınız olmasın.

Pakete özel olarak tanımlanacak olan %1,35 komisyon oranlarından istifade edebilirsiniz. Ayrıca 1 adet karekodlu çek ile birlikte daha hızlı ve güvenilir bir şekilde çek hamilinin ödeme performansını karekod uygulaması findeks ile anında görüntüleyebiliyorsunuz. Garanti esnaf kredisi fırsatlarının içinde eczacılara özel olarak oluşturulmuş Eczacı Destek Kredisini değerlendirmelisiniz. Eczacı Destek Kredisi adı altında sunulan kredilerle de daha büyük ve yeni bir eczane açabilir ya da eczanenizin ihtiyaçlarını özel olarak sunulan fırsatlarla giderebilirsiniz. 100.000 TL’ye ve 48 aya kadar kredi imkanları için eczane destek paketini garantiye danışın.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir