Kimler Garanti Bankası Esnaf Destek Paketinden Yararlanabilir?

Esnaf kültürünün kaybolmaması ve yeniden canlanması amacı ile esnaflara özel destek paketleri sunuyor. Esnaf destek paketi esnafa bir çok avantaj sunuyor. Nakdi destek ile finansman desteği veriyor. İndirimli faizlerle esnafın boynunu bükmüyor. Ödemelerini ve tahsilatlarını düzenlemesine yardımcı oluyor. Bunu haricinde paketle birlikte esnafa özel hizmetler de sunuyor. Garanti ticari kredi başvurusu ise de esnafa özel krediler ile size küçük esnaftan büyük esnafa geçme şansı sunuyor. Ya da ihtiyacınıza dönük sunduğu hizmetlerle en hızlı şekilde kredi ve nakit olanağı sağlıyor.

Esnafa özel olarak verilen pos cihazlarında %0 komisyon alınmakta. Visa/Mastercard ile cihazdan çektiğiniz bütün işlemler için %0 komisyon uygulamasından faydalanabiliyorsunuz. Bonus üye işyeri olursanız da taksitle satış yapabilir ve müşterinize bonus kazandırabilirsiniz. Ve bu bonusları kullanarak dükkanınızdan alışveriş imkanı sağlayabilirsiniz. Böylelik satışlarınızı artırmış olursunuz. Garanti bankası kobi kredi başvurusu yaparak da esnafa özel kredi imkanlarını kullanabiliyorsunuz. Şirket Kredi Kartı ile de alışverişlerinizi takip kolaylığı sağlayabilirsiniz. İsterseniz kartınızı Bonus Business olarak seçerek kartınızla yaptığınız alışverişlerde bonus kazanabiliyorsunuz. Esnafın yüzünü güldüren gerçekten esnafa dönük olarak hazırlanmış bu paket kobiler için bulunmaz bir fırsat.

Siz Değil Hesabınız Hazır Olsun

Garanti Bankası esnafına sahip çıkan bir banka olarak hizmetlerini sınırlı tutmuyor. Sürekli yeni bir hizmetle esnaf müşterisinin büyümesi ve işlerinin rahat ilerlemesi için çabalıyor. Garanti Bankası esnafına gerektiğinde anında kredi çekebileceği, her türden ödemelerini gerçekleştirebileceği mevduat hesabı olaraktan Hazır Hesap adı altında bir hizmet sunuyor. İşlerinizin takibi zorlaştığında, ödemelerinizi unuttuğunuzda, nakite ihtiyacınız olduğunda bu hesap hızır gibi yetişiyor.

Bu hesapta paranız bulunmasa dahi hesabınız para yatırmaya her an hazırdır. Adı üstünde Hazır Hesap. Ek olarak Çek Karnesi ve KOBİ Emeklilik Planı da paketin içinde yer alan diğer hizmetlerden. Flexi Emeklilik Planını seçerek esnafa özel, esnaf ailelerinin gelecek planlarına katkı adına yatırdığınız he katkı payında %1,65 oranında bonus kazanıyorsunuz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir