Kimler Ziraat Bankası Plaka Kredisi Başvurusu Yapabilir?

Gerek bireysel nakit ihtiyaçlarımızda gerekse ticari nakit ihtiyaçlarımızda bankalar hemen hemen hepimiz için kurtarıcı olmuştur. Nakit ihtiyaçlarımıza yönelik sağladığı anlık kredi olanakları ile hepimizin ilk müracaat noktası bankalardır. Bankalar belirli dönemler için kampanyalar düzenlemekle beraber, kampanya içerikleri genelde sabittir. Günümüz güncel kampanyalarından konut kredisi, taşıt kredisi, bireysel ihtiyaç kredisi derken, pek de aşina olmadığımız bir kampanyadır plaka kredisi.

Plaka kredisi nedir?

Plaka kredisinin ne olduğunu merak edenler için hemen açıklayalım. Bir tabir ile taksi alacaklara kredi olarak bilinen kredinin bankalar tarafından bilinen ismi plaka kredisidir.

Plaka kredisini kimler alabilir?

Ziraat Bankası plaka kredisi, ticari amaçlı minibüs ve / veya taksi alımı ya da yedek parça, servis, plaka alımı, bakım ve / veya onarım, akaryakıt giderleri ve diğer tüm finansman ihtiyaçlarını karşılama amacı ile kullanılabilir. Plaka kredisini, ticari amaçla kullanılan minibüs, dolmuş ya da ticari taksi sahipleri kullanabilir. Ancak önemli bir detay atlanmamalıdır. Şehirlerarası yolcu taşıyan otobüsler bu krediden yararlanamamaktadır.

Plaka Kredisinin özellikleri nelerdir?

Plaka kredisinde kullanılabilecek en uzun vade sayısı 60 ay olmaktadır. 60 aya varan vadeler ile kredinizi kullanabilirsiniz. Kredinin bir avantajlı yönü de 60 ay boyunca, aylık geri ödeme tutarlarının eşit taksitler ile olmasıdır.

Plaka kredisine başvuru ne şekilde olmaktadır?

Ticari taksi kredi faiz oranları, kredi kullanabileceğiniz en yüksek tutar ve kredinin faiz oranları ile ilgili detaylı bilgiyi Ziraat Bankası şubesinden öğrenebilirsiniz. Plaka kredisine başvurabilmek için, size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Şube yetkilileri size gerekli evraklar ve koşullar ile ilgili bilgi verecektir.

Ev alırken, tatile giderken, aile arabanızı yenilerken ve daha birçok detaylarda bize yardımcı olan bankaların ticari taşıt alırken de desteğini yanınızda hissetmeniz, bankadan aldığınız güç ile daha sağlam yere basmanız ve daha güçlü olmanız için, Ziraat Bankası’ nın plaka kredisi imkanından faydalanmanız yararınıza olacaktır. Her alanda olduğu gibi Ziraat Bankası, ticari taşıt alımlarınızda da her daim yanınızda…

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir