Konut Kredileri

Ekonominin seyri geçmişten günümüze peşin para ile çalışma imkanından mahrum bıraktı bizleri. Artık neredeyse peşin ödemeyi unuttuk, birkaç ay vadeyi yada kredi kartı ile yapılan ödemeler peşin olarak sayılmaya başladı.

Elit tabaka haricinde para tutma ve nakit para bulundurma da neredeyse hayal oldu diyebiliriz toplumumuzun büyük bir çoğunluğu için. Bir araba yada ev alacağımızda da elimizde toplu para bulunmuyor elbette.

Bu neredeyse tüm dünya genelinde böyle ve tüm dünyada otomobil ve konut kredilerinin sirkülasyonu bir hayli fazla. Ev alımları için kullanılacak kredilerin miktarı yüksek olduğu için, ödemeleri uzun vadeye yayan Mortgege dediğimiz sistemi icat edip, yüklü ev maliyetlerinin de üstesinden böylece gelmeye çalışıyor, konut ihtiyacımızın finansmanını uzun vadeli borçlanarak sağlıyoruz.

Bizler de sitemizde tüm banka ve kredilerin imkanlarını duyurmak, kıyaslamak ve analiz etmek için yola çıktık. Bu nedenle de sitemizde ev kredisi yada mortgage gibi isimlerle de andığımız konut kredilerini de konu edineceğiz. Bundan böyle kredi kullanmadan önce sitemizi mutlaka ziyaret ediniz.