Kosgeb Desteğiyle Faizsiz Kredi Deniz’de!

KOSGEB desteğine sahip olan bankalar arasında ön sıralarda yer alan Denizbank maksimum 50.000 TL’ye kadar varan miktarlar ile faizsiz kredi sağlamaktadır. 0 faizli kredi veren bankalar arasında sistematik anlayışı ve kaliteden ödün vermeyen tarzıyla Denizbank elbette en tercih edilen bankalardan birisidir. Peki, kredinizi nasıl alacaksınız ve şartları nelerdir?

Kimler Faizsiz Kredi Alabilir? Nasıl Geri Ödenir?

Denizbank KOSGEP protokolüne göre; KOSGEP tarafından kara listeye alınmamış herhangi bir işletme sahibi veya esnaf kredi alabilir. Fakat öncelikle Denizbank faizsiz kredi 2017’yi alabilmek için KOSGEP 2017 Sıfır Faizli İşletme Kredinizin onaylanmış olması gerekiyor. KOSGEP’ den onay aldığınızdaysa limitiniz hazır oluyor. Geri ödeme aşamasındaysa Denizbank yerli ve yabancı tüm katılım bankalarının yanında çok daha hesaplı bir durakta yer almaktadır. Krediyi alan esnaf veya kobi sahibi ilk yıl geri ödemesiz olarak bu krediyi kullanabilmekte, daha sonraki yıllarda ise sadece aldığın parayı faizsiz ödemektedir. Faiz KOSGEP tarafından karşılanmakta, tüketici sadece anaparayı ödemektedir. Krediyi de taksit içerisinde en fazla 3 yıla varan vade taşıyan bir süre zarfında ödemeniz gerekmektedir, ayrıca krediyi geri öderken üç aylık periyodlarla taksitlendirileceksiniz. Eğer aldığınız kredi miktarını alacağınız taksit sayısına bölerseniz, her taksitte ne kadar ödemeniz gerektiğini hesaplayabilirsiniz.

Teminat Sıkıntısı Yaşıyorsanız Kgf Desteği’yle!

Eğer kredi teminat sıkıntısı çekiyorsanız Denizbank sizin için Kredi Garanti Fonu (KGF) desteği sağlıyor. KGF, teminat sıkıntısı yaşanılması hasebiyle kredi alamayan KOBİ ve KOBİ dışı işletmelere kefil olan bir yapıdır, bu da kredi alımını büyük ölçüde kolaylaştırır.

Başvuru ve Detaylı Bilgi İçin

Eğer Denizbank KOSGEP kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız Denizbank’a krediye yönelik ön onay başvurusunda bulunmanız gerekecektir. Bunun için KOSGEP yazıp T.C kimlik numaranızla birlikte 3280’e göndererek kredi başvuru cevabınızı öğrenebilirsiniz.

Eğer kredi almaya hak kazanırsanız SMS ve e-posta yoluyla tarafınıza bilgilendirmede bulunuluyor; bundan sonra da Denizbank’a başvurarak/uğrayarak kredi işlemlerinizi başlatabileceksiniz.

Daha detaylı bilgi edinmek için Denizbank internet sitesini ziyaret edebilir, Denizbank telefon bankacılığı ve destek hattını arayabilir ve size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir