Kredi Taksitlerinizi Kendiniz Belirleyin, Ödeme Dönemlerinizi Seçin

Yapı Kredi Bankasından ezber bozan yepyeni bir kredi kampanyası! Çalıştığınız iş temponuza veya aldığınız emekli maaşına uygun geri ödeme planınızı kendiniz belirleyin. Yapı Kredi’de tüm krediler için farklı ve yenilikçi bir anlayış: Esnek Geri Ödeme Modeli

Bankadan aldığınız her türlü kredi türü için esnek geri ödeme planı oluşturabilirsiniz. Kullanacağınız krediler; Otomobil kredisinden konut kredisine, bireysel ihtiyaç kredisinden eğitim kredisine kadar ihtiyacınız olan tüm krediler için geçerlidir.

Yapı Kredi Bankasından Esnek Geri Ödeme Modelinde öncelikle istediğiniz krediyi alıyorsunuz daha sonra geri ödeme tutarlarını ve aralıklarını dilediğiniz gibi belirliyorsunuz. Böylece, çalıştığınız iş temponuza veya emekli maaşınıza uygun bir geri ödeme planına sahip oluyorsunuz.

YAPI KREDİ BANKASI ESNEK GERİ ÖDEME MODELLERİ

Taksit Tutarını Kendiniz Belirleyebilirsiniz; Değişken Taksit Ödemeli Yöntem

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, tamamıyla kendiniz belirleyebilirsiniz. Kendi belirlediğiniz tutarları girdiğiniz taksitler dışındaki taksitlere kalan anapara eşit şekilde dağıtılır ve size özel geri ödeme planınız oluşturulur.

Taksit Ödemelerinizi Belirli Dönemlerde Daha Fazla Yapabilirsiniz; Ek Ödemeli Yöntem

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, kendi belirleyeceğiz sıklık ve ilk ek ödeme ayından itibaren, sabit bir tutarda artırarak geri ödeme planınızı kendi bütçenize uygun bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Taksit Tutarını Kademeli Olarak Artırabilirsiniz; Kademeli Artan Ödemeli Yöntem

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, seçeceğiniz bir taksit ayından itibaren, yine kendi belirleyeceğiniz sıklık ve oranda kademeli olarak artırarak kendi bütçenize uygun bir geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Taksit Tutarını Kademeli Olarak Azaltabilirsiniz; Kademeli Azalan Ödemeli Yöntem

Ödeyeceğiniz taksit tutarlarını, seçeceğiniz bir taksit ayından itibaren, yine kendi belirleyeceğiniz sıklık ve oranda kademeli olarak azaltarak kendi bütçenize uygun bir geri ödeme planı oluşturabilirsiniz.

Taksit Ödemelerinizi Örneğin 3 Ayda Bir yapabilirsiniz; 3 Ayda Bir Ödemeli Yöntem

Kredinizi, her ay taksit ödemek yerine sadece 3 ayda bir eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankasının sunduğu diğer avantajlı kredi teklifleri için bankanın en yakın şubesine giderek bilgi alabilirsiniz. Aklınıza takılan bir yer olursa yorum bölümünden bize de sorabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir