KrediGO İle Ayda 879 TL Taksitle Kredi Çekme

Dünya üzerinde neredeyse herkesin elinde görmeye alıştığımız ve sanki bizim bir parçamızmış gibi hareket ettiğimiz akıllı telefonlar, Türkiye’nin kökleşmiş bankalarından biri olan QNB Finansbank’ın da dikkatini çekmiş durumda. Dikkatini çeken bu durum neticesinde müşterilerine akıllı telefonlar vasıtasıyla kullanılabilen mobil uygulamalar aracılığıyla ulaşmayı hedefleyen QNB Finansbank bir uygulama ile banka sektörüne yeni bir bakış açısı getirmekle birlikte müşterilerin ve ilgililerin dikkatini çekmiş durumda. Kredi notu gibi terimlerle hiç uğraşmadan ihtiyaç sahiplerinin nakit ihtiyacını karşılamayı kendisine amaç edinmiş bir banka olarak karşımıza çıkmış durumda QNB Finansbank. QNB Finansbank aracılığıyla geliştirilen KrediGO uygulaması hakkında daha ayrıntılı bilgiler öğrenmek için devam ediyoruz.

İhtiyaç Kredimiz Bir Uygulama Kadar Uzağımızda

Maddi ihtiyaca gereksinim duyan kişilerin kolay bir şekilde nakit paraya kavuşabilmesi için QNB Finansbank bir mobil uygulama geliştirerek sektöre yeni bir bakış açısı getirdi. Kolay bir şekilde, elimizde bulunan akıllı telefona KrediGO uygulamasını indirerek sadece kredi başvurusu özelliği ile sınırlı olmayan daha birçok imkan ve hizmete sahip olan uygulamanın sahibi olabiliriz. Bu uygulamayı indirebilmek için şayet telefonumuz Android ise Google Store veya Play Store’a başvurmamız gerekirken eğer Apple bir cihaza sahipsek App Store’dan bu uygulamayı indirme imkanına sahibiz. Telefonumuza indirmiş olduğumuz bu uygulama sayesinde neler yapabiliriz hangi imkanlara sahibiz sorusu aklımızı kurcalamış olabilir. Bu uygulama aracılığıyla istemiş olduğunuz tutarı belirleyip ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir, krediye ait bilgilere ulaşabilirsiniz ve başvurunuzun durumunu görebilirsiniz, ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini yapabilir, uygulama içerisinde bulunan kredi doktoru bölümünden aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz ve en önemlilerinden birisi de kredi danışmanınıza en kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Genel hatlarıyla KrediGO hakkında vermiş olduğumuz bilgiler bir çerçeve oluşturmak amacıyla verilmiştir. KrediGO uygulaması hakkında daha net ve kesin bilgilere ulaşabilmek için QNB Finansbank’ın internet sayfasını ziyaret etmemiz yeterli olacaktır. Arama motoruna KrediGO yazmak suretiyle internet sayfasına ulaşabiliriz. Uygulamayı indirmeden ön araştırma yapma isteği oluşmuşsa QNB Finansbank bu istek doğrultusunda internet sayfasını herkesin anlayabileceği ve geniş bir bilgi yelpazesi şeklinde oluşturmuştur. Peki KrediGO uygulaması ile başvurabileceğim ihtiyaç kredisi internet sayfasında da yer alıyor mu?

Açıklayıcı ve Ayrıntılı Kredi Tablosu

QNB Finansbank uygulamanın yer almış olduğu internet sayfasında ayrıca ihtiyaç kredisinin aylık taksitini, faiz oranını ve sigorta primi gibi bilgileri içeren bir tablo ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. En uygun kredi hesaplama amacına bu tablo ile ulaşılabilir. Tablonun ilk sırasında, başlığımızda yer alan 879 TL taksitli kredi imkanını görebilirsiniz. Bahsi geçen kredi imkanı hakkında açıklayıcı bilgilere ulaşarak aylık olarak ne kadar ödeyeceğinizi ve bu ödemenin kaç ay boyunca devam edeceği bilgisine ulaşabilirsiniz. Burada yer alan kredi miktarı 30.000 TL baz alınarak hesaplanmıştır ve bu kolaylığı sizin önünüze seren QNB Finansbank tabloyu ve uygulamayı inceleyebilmeniz için sizleri bekliyor.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir