Kredinizi Şimdi Alın, Ödemeye 3 Ay Sonra Başlayın

ING Bank 2018’e özel ihtiyaç kredisi ile kredinizi şimdi alın, ister Şubat’ta ödemeye başlayın isterseniz 3 ay sonra ödemeye başlayın. Üstelik kredi notunuza göre değişen uygun faiz oranlarıyla.

Yüksek kredi notuna sahipseniz ING Bank ihtiyaç kredisi ile çok uygun kişiye özel faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Banka kredi notu yüksek olan müşterilerine çok düşük faiz oranı ile kredi veriyor.

Kredi Çekme Şartları

Krediden faydalanmak için 18 yaşınızı doldurmuş olmanı gerekir.

Bir meslek sahibi ve düzenli maaş geliri olmanız gerekir. Daha önce kredi çekmiş veya kredi kartı kullananların ödemelerini düzenli bir şekilde gerçekleştirmiş olması gerekmekte. Herhangi bir haciz kaydı bulunmaması ve banka sicil notunuzun düzgün olması gerekiyor.

Hangi Kredi Notuna Ne Kadar Faiz Oranıyla Kredi Veriliyor?

Kredi notunuz ne kadar yüksekse faiz oranı bir o kadar düşüyor. Kredi notu, Findeks kredi notuna göre belirlenecektir.

Kredi notu 1850 ve üzeri olan müşteriler %1,49 faiz oranından faydalanacaktır.

Kredi notu 1800 – 1849 olan müşteriler %1,49 faiz oranından faydalanacaktır.

Kredi notu 1750 – 1799 olan müşteriler %1,59 faiz oranından faydalanacaktır.

Kredi notu 1700 – 1749 olan müşteriler %1,59 faiz oranından faydalanacaktır.

Kredi notu 1600 – 1699 olan müşteriler %1,59 faiz oranından faydalanacaktır.

ING Bank ihtiyaç kredisine başvuru yapmadan önce Findeks’ten küçük bir tutar karşılığı kredi notunuzu öğrenebilir ve hangi faiz oranı ile kredi alabileceğinizi önceden öğrenebilirsiniz. Yukarıda gösterilen kredi notlarından düşük krediye sahip kişilere banka kredi vermeme hakkını saklı tutuyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru İçin Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi.

Ücretli çalışıyorsanız aldığınız son maaşınızın bordrosu ve eğer özel sektörde çalışıyorsanız SGK dökümünü gösteren belge.

Emekliler için eğer varsa emekli olduğu kurumun vermiş olduğu kimlik belgesi. E-devletten alınmış SGK emekli aylık bildirgesi. Geliri belgeleyen banka tarafından imzalı, kaşeli dekontlar.

Çiftçi olmanız halinde çiftçilik belgesi. Banka çiftçilik gelirini ek gelir olarak kabul etmemekte. Esas olarak emekli gelirini ve ücretini kabul etmekte.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir