Kuruluş Yıldönümüne Özel Vakıfbank’tan 0 Km Taşıt Kredisi

63 Yıldır Sizlerle

Vakıf kaynaklarını ekonomik olarak değerlendirebilmek amacıyla 1954 yılında kurulan Vakıf Bank 63 yıldır güvenilir bankacılık hizmetleri ile hizmet vermekten gurur duymaktadır. Kuruluş tarihinden itibaren modern bankacılık hizmetlerini Türkiye’ye taşımaktadır. Tek bir alanda değil birçok alanda hizmet veren bankamız ticari, bireysel, KOBİ ve kurumsal olarak birçok kurum kuruluş ve şahsa hitap etmektedir.

Her geçen yıl olumlu sıfatlarına yenilerini ekleyen Vakıf Bank 2005 yılında Değişim ve Yeniden Yapılandırma yoluna girmiştir. 2008 yılında kurumsal kimliğinde köklü değişiklikler yapan bankamız 2009 yılında ‘Burası Sizin Yeriniz’ tanıtımı ile isminden söz ettirmiştir. Ayrıca 2011 yılında yenilenen cehresini halka ‘Halden Anlayan Banka’ olarak duyurmuştur. Halden anlayan bankamız sadece bankacılık hizmetleri ile değil sosyal sorumluluk projeleri ile de adından sıkça söz ettirmiştir. Kültür, sanat ve spor anlamında birçok takım ve kişilere desteklerini esirgememiştir.

Kuruluşa Özel Kredi

Bağlantı 63 yıldır hizmet vermenin gurur ve mutluluğunu sizlerle paylaşabilmek için birbirinden özel kredi fırsatları sunuyoruz. Yıldönümümüz de bu kadar yıldır bizlerle olan ve bizlere güvenen sizler için cazip teklifler hazırladık. Vakıfbank yıldönümü kredisi fırsatlardan biri de sıfır kilometre araç kredisidir. Isınan havalarla birlikte evlerden çıkma vakti artık. Bunun için de herkese bir araç lazım tabi. 48 aya varan vade imkanları ile araç krediniz Vakıf Bank’ da hazır. Üstelik yüzde 1.11 den başlayan faiz oranları ile.

Vakıf Bank Sıfır Kilometre Taşıt Kredisinin Koşulları Nelerdir?

Vakıf Bank yıldönümü kredisi kampanyası ile geri ödeme de sizler için birçok kolaylık sağlanmaktadır. Aylık eşit taksit, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksit, 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli ayrıca değişken taksitli ödeme imkanları sizlere sunulmaktadır.

Bu kampanya net fatura değeri 50 bin lira’yı geçen araçlarda, araç fiyatının 50 bin liraya kadar olan kısmı için yüzde 70, 50 bin liranın üstündeki kısmı için yüzde 50 sine kadar olan kısmını kapsamaktadır.

Vakıf Bank taşıt kredisi kampanyası ile sizlere sunduğu diğer kolaylıklar ise, aylık yüzde 1.11 den başlayan faiz oranı, 48 aya kadar uzatılabilir taksitlendirmelerdir. Kampanyadan yararlanabilmek için sizlerden bir kefil de istenmemektedir. Üstelik hayat sigortası yaptırma zorunluluğu da bulunmamaktadır.

50 bin lira tutarında bir kredi çekildiği takdir de 48 aylık vadelere bölünürse aylık ödemesi yaklaşık 250 liraya denk gelmektedir. Ancak bu hesaplamalar asgari değerler üzerinden yapılmaktadır. Belirtilen faiz tutarı ise banka da asgari ücret üzerinden kredili mevduat hesabı açılma şartı ile sunulmaktadır. Faiz oranı ve taksitlendirmeler kişinin maaş ve kredi siciline göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca banka uygun gördüğü takdir de ödeme şeklinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir