Kuveyt Türk Finansman Ürünleri Hakkında

Kuveyt Türk Bankası firmaların finansman ve giderlerine yönelik olarak çok çeşitli ürün seçenekleri sunmaktadır. Bunlar:

  • Nakdi Finansman Ürünleri
  • Gayri Nakdi Finansman Ürünleri
  • Leasing

Seçenekleridir.

Kuveyt Türk Bankası güvencesi ile nakdi finansman ürünlerinin amacı işletmelerin nakit kaynaklı finansman sorunlarının çözülmesi amacıdır.

Gayri nakdi finansman ürünü ile de Kuveyt Türk işletmelerin ihtiyacına cevap vermektedir. Bu üründe Teminat Mektubu, Akreditif,  Kabul – Aval Kredisi, Referans mektubu şeklinde firmaların gayri nakdi olan finansman ihtiyaçları karşılanmaktadır.

 

 

Kuveyt Türk Bankası Leasing ürünü ile de finansal kiralamaya ihtiyaç duyan firmaların sorunlarına bankanın güçlü alt yapısı ile cevap vermektedir. Leasing sayesinde firmalar yatırım mallarını satın almak yerine kiralayarak kullanmakta ve bu şekilde de işletmeler sermayelerini başka ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabilmektedirler.

Kuveyt Türk Bankası finansman ürünleri ile işletmelerin sorunlarına cevap olurken onların verimliliğin ve karlılığın artmasında rol üstlenmektedirler.

Kuveyt Türk Nakdi Finansman Ürünleri Hakkında

Kuveyt Türk Bankası işletmelerin nakit sıkıntılarına çözüm olmak amacı ile iki kredi ürünü geliştirmiştir. Bunlar;

  • Taksitli Ticari Finansman
  • İşletme Finansmanı

Şeklindedir. Kuveyt Türk işletmelerin nakit sıkıntılarını doğru ürünler ile gidermeye çalışmaktadır. İşletmeler de giderlerinin finansmanını Kuveyt Türk bankasının güçlü yapısının güvencesi altına almaktadırlar.

Kuveyttürk Taksitli Ticari Finansman Ürünü Hakkında Bilgiler

Kuveyttürk Taksitli Ticari Finansman kampanyası hakkında kısaca bilgiler şunlardır. Kuveyt Türk Bankasının taksitli ticari finansman ürününün amacı firmaların yatırım planları çerçevesinde edinmek istedikleri araçların, iş yerlerini, makinelerin, teçhizatların ve ekipmanların finansmanını kapsamaktadır.

 

 

Kuveyttürk Taksitli Ticari Finansman avantajları nedeni ile işletmeler tarafından en fazla tercih edilen finansman ürünlerinden biridir.

Taksitli Ticari Finansman Ürünü Özellikleri

  • Türk lirası, dolar ve Euro parası cinsinden Dövize Endeksli finansman imkânı sağlanmaktadır
  • Kuveyt Türk güvencesi ile bütçenize uygun ödeme planı ile geri ödeme imkânı sunulmaktadır

Kuveyt Türk Bankası İşletme Finansmanı Ürünü Hakkında Bilgiler

Kuveyt Türk Bankasının  Türk lirası cari hesaplarına tüm şubelerinden ve ATM’lerindne rahatlıkla ulaşabilrisiniz. İhtiyacınız olan eşya veya hizmet alımı için de Kuveyt Türk Bankası aracılığı ile finansman sağlayabilirsiniz. Banka, İşlteme Finansmanı ürünü ile satın almak istediğiniz mal veya hizmetin bedelini peşin olarak karşılar. Yani Kuveyt Türk mal ve hizmet bedelini yurt içindeki veya yurt dışındaki satıcıya ğeşin olarak öder. Bankanın finanse ettiği tutar belirlenir ve uygun vade yanı sıra kar payı oranı ile de işletme bu tutaru Kuveyt Türk Bankasına geri öder.

İşletme Finansmanı Ürünü Özellikleri

 

  • Türk lirası, dolar ve Euro parası cinsinden Dövize Endeksli finansman imkânı sağlanmaktadır
  • Kuveyt Türk güvencesi ile bütçenize uygun ödeme planı ile geri ödeme imkânı sunulmaktadır
  • İhracat ve İthalat yapan işletmeler için de ihracat taahhüddlerine istinaden yabancı para cinsi üzerinden kredi imkânı sunulmaktadır

Kuveyttürk Taksitli Ticari Finansman nasıl alınır konusu yanı sıra diğer ürünler hakkında bilgi almak için size en yakın Kuveyt Türk şubesine başvurabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir