Kuveyt Türk Motorsiklet Kredisi

Kuveyt Türk diğer bankalara göre farklı hizmetler vererek piyasa da ayrı bir yer edinmiş gerek kredi kullandırma farklılıkları gerekse yatırım ve fon hesapları konusunda ezber bozan genele uymayan uygulamalarla hizmet vermeye devam etmektedir.

Son dönemde yaptığı kampanyalarla hem bireysel hem de ticari olarak müşteri memnuniyetini had safhaya çıkarmakta iddialı kampanyalarıyla göz doldurmaktadır .

O km motorsiklet kredisi kampanyası da bunlardan biridir.

Faiz oranları düşük olan bu krediler 48 ay vadeye kadar rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Motorsikletlerin kasko değerlerinin üzerinden %70 oranında( bazı modellere göre daha yukarı çekilebilen bu oran ) 48 ay vadeyle kredi kullandırmaktadır.

Kuveyt türk te faizsiz ve dosya masrafsız kullanabileceğiniz 0km motorsiklet kredisi sizin için bir çok avantaj sağlayabileceği gibi banka müşterisi olan ve kredi kullanan kişilere esnek ödeme kolaylığı da sağlamaktadır ; kredileri ni Türk lirası bazlı kullandırdığı gibi kar payı bölüşümü olarak ta kullandırmaktadır.

Kuveyt Türk ün kendi internet sitesinden Kuveyt Türk kredi hesaplama tablosu üzerinden vade ve ihtiyacınız doğrultusunda kredi oranınızı girebilir hesaplamaları yapabilir ve kazanacağınız avantajları şube ye gitmeden öğrenebilirsiniz .

Bu tabloda sadece bir ürün için kredi kullanmanın dışında Kuveyt Türk Faizsiz ihtiyaç kredisi şartlarını da görebilir ihtiyacınız doğrultusunda vadeler ve miktarlar konusunu inceleyebilirsiniz .

Tüm diğer bankalar gibi başvuru koşulları hali hazırda kendi müşterisi olan kullanıcılar için internet sitesi ve telefonla sağlanabildiği gibi hem müşterileri hem de müşterileri olma adayları için kısa mesaj yolu ile de hizmet vermektedir .

Kuveyt Türk kredi başvurusu sms ; web sitelerinde belirtilen kısa mesaj numaralarına kimlik numaralarınızı gönderdiğinizde müşteri temsilcileri size geri dönüş yaparak krediyi kullandırma koşullarını ve hangi şube ile çalışabileceğiniz konusunda yönlendirmekte ve işinizi kolaylaştırmaktadırlar..

Kuveyt Türk ün bir farklı avantajı da faiz oranları değil katılım kar payı oranları ile kredi kullandırmasıdır bu oranlara bakıldığında piyasa kredi faiz oranlarının çok altında bir rakamla karşılaşırsınız 48 ay ya da 120 ay vade ile kredi kullanacağız zaman dahi %1.01 üzerinde bir rakamla karşılaşabilmeniz çok mümkün olmayacaktır.

İhtiyaç kredisi taşıt ve motorsiklet kredisi 0 km olanlar dışında 5 yaşına kadar olan motorlu taşıtlarda da kasko bedeline göre oranlar farklılık gösterse de kullanmanız mümkündür bu avantajıda Kuveyt Türk size sağlamakta dır .

Yine tatil kredisi yahut hac ve umre masraflarınız için kredi kullanacağınızda Kuveyt Türk size faizsiz katılım payı ile hizmet vermekte kredi sağlamaktadır.

Bu ve benzeri kredileri kullanmakta ( banka müşterileri için ) ürün ya da seyahat in proforma faturasını şubenize iletmeniz yeterli olmaktadır .

Avantajlı ve düşük faizli kredilerinizi gönül rahatlığı ile Kuveyt Türk ten sağlayabilirisiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir