Kuveyt Türk’ten 48 Aya Varan Araç Finansmanı

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından yapılmış olan avantajlı araç finansmanı da yararlanmak isteyen kişilerin elini çabuk tutması gerekmektedir. Kuveyt Türk araç kredisi 48 aya kadar uzanan  vade seçenekleriyle %1.10’dan başlamakta olan  kar payı oranları ile Kuveyt Türk hem sıfır  kilometre  araçlar için hem de ikinci el araçlar için  müşterilerine uygun kar payı  oranları ile avantajlı bir  araç finansmanı hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet ile  elinde nakit para olmadan araç sahibi olmak isteyen kişiler uygun koşullar izle hayal ettikleri araçlarına kavuşmaktadır.

Kuveyt Türk  Tarafından  Sağlanan Araç Finansmanı Şartları Nelerdir?

Kuveyt Türk hem sıfır kilometre olan araçlar için hem de ikinci el olan araçlar için uygun koşullarda araç finansmanı sağlamaktadır. İsteyen  müşteriler Türk Lirası seçenekleri ile isteyen müşteriler döviz seçenekleri ile finansman sağlayabilmektedir.  Kuveyt Türk tarafından sunulmakta olan araç finansman hizmeti en fazla 48 ay vade seçeneği ile seçilebilmektedir. Sıfır kilometre olan araçlarda kasko değerinin 50.000 Türk lirası tutarına kadar olan kısımları için %70 oranında 50 bin Türk lirasını aşan tutarlar için  %50 oranında finansman imkanı sağlamaktadır.

Sıfır kilometre araçlar için  sağlanan bu finansman imkanı aynı zamanda ikinci el araçlar için de geçerlidir. Peşinat olarak  verilmesi gereken tutarlar finansman sağlanacak olan aracın türüne ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Bu  finansman imkânlarından ikinci el  araçlar için faydalanmak isteyen kişiler beş yaş ve altı araçlar için bu imkândan faydalanabilmektedir. Kuveyt Türk araç kredisi için %1.10 gibi uygun bir  kar payı oranından yararlanmak için bireysel emeklilik sistemi,  kredili hayat sigortası,  kasko,  fatura ödeme talimatı ve kredi kartı gibi  Kuveyt Türk ürünlerinden yararlanmak. gerekmektedir Kuveyt Türk finansman tahsis ücreti toplam tutarın %0.50’si kadardır. Bu tutar BSMV  dahil tutardır.

Araç Finansmanı İle İlgili Diğer Ayrıntılar

Kredili Hayat sigortasını etkilemekte olan kriterler finansmanı tutarına vade süresinin ve finansmanın aylık kar oranına göre değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse  30 bin Türk Lirası tutarındaki bir araca finansmanında 1 yıllık kredili hayat sigortası primi 32 yaşında olan bir erkek için 96 Türk lirasıdır.  32 yaşında olup hasarsızlık indirimi sahip olan bir erkek için 65 bin liralık kasko bedeli için  orta sınıf bir araç ele alındığında bir yıl boyunca ödenecek olan prim 1900 Türk lirasıdır.

Kuveyt Türk tarafından sunulan Kuveyt Türk kredi fırsatları  ile ilgili bilgi almak ve %1.10  kar payı oranı ile başlayan araç finansmanı kampanyalarından faydalanmak için en yakın Kuveyt Türk Katılım Bankası şubesine giderek kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca  araç finansmanı ile ilgili kampanyalar için detaylı bilgi almak istiyorsanız Kuveyt Türk Bankası’nın müşteri hizmetleri numarasını arayarak müşteri temsilcileri ile görüşüp veya en yakın Kuveyt Türk Bankası şubesine  giderek  istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir