Maaşım İş Bankası’nda Geleneksel Bayram Kredisi

Müşteriler arasında en çok tercih edilen banka olmayı kendisine vizyon olarak benimsemiş olan iş bankası her fırsatta kampanya ve kredilendirmeler yapıyor. Son zamanlar da yaptığı kampanyalardan sık sık adından söz ettiren iş bankası bu sefer de her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği bayram kredisini yine gerçekleştirmiştir.

Bayram kredisi veren bankalar arasında yer alan İş bankası maaşını iş bankasından alan herkese hızlı bir şekil de bayram kredisi çekme imkanı tanıyor. İş bankası bayram kredisi için maaşını iş bankasından alan müşterilere özel olarak 5.000 TL’ lik ihtiyaç kredisi gün de 5 TL’ ye varan taksitlendirme seçenekleri ile iş bankasında.

Geleneksel bayram kredisi kampanyası 5 Temmuz 2017 tarihi ile 1 Ağustos 2017 tarihi arasında geçerliliğini devam ettirecek. 1 Ağustos 2017 tarihinde sonlanacaktır.

Cep telefonundan mesaj yolu ile bayram kredisine başvurmak için ihtiyacınız olan nakit miktarını, TC kimlik numaranızı, kredi tutarını ve aylık geliri (aralarında boşluk olacak biçim de) 4402 numarasına mesaj göndererek kredi başvurusu gerçekleştirilebilir. (gönderilen kısa mesaj için alınacak tutar GSM operatörünün genel uygulamasındaki ücretlendirme ile aynı olacaktır.)

İş bankasının internet bankacılığı sistemi üzerinden hızlı kredi başvurusu sistemi sayesinde bayram kredisine kolaylıkla başvurabilir. İnternet bankacılığının yanı sıra iş bankasının mobil uygulamasını indirmiş olan iş bankası müşterileri ise mobil uygulama üzerinden kredi başvurusunu kolaylıkla gerçekleştirebilirler.

 

Krediye yapılacak ön başvuru iş bankası şubelerine giderek iş bankası personelinin yardımı ile de gerçekleştirilebilir.

Krediye başvuruyu hangi seçenek ile yapmış olursanız olun krediye kabul bildirisi cep telefonunuza mesaj ile bildirilecektir.

Bayram kredisinin vadelendirmesi 3 ay ile başlamaktadır. 48 aya kadar vadelendirme seçeneği mevcuttur.

5.000 TL kredi çeken birisi için %1.27 faiz oranı geçerli olacaktır.

10.000 TL kredi çeken birisi için %1.27 faiz oranı geçerli olacaktır.

20.000 TL kredi çeken birisi için de %1.27 faiz oranı geçerli olacaktır.

50.000 TL ve 100.000 TL kredi çekme durumun da ise uygulanan faiz oranı düşmektedir. %1.25 faiz oranı uygulanmaktadır.

Bayram kredisinin geri ödemeleri ilk 30 gün geçerli olmamaktadır. İlk bir aydan sonra geri ödeme başlamaktadır.

Kredi tutarına göre istenilen tahsis bedeli değişim göstermektedir. 5.000 TL için 25 TL, 10.000 TL için 50 TL, 20.000 TL için 100 TL, 50.000 TL için 250 TL ve 100.000 TL için 500 TL tahsis ücreti alınmaktadır.

Bayram kredisi kampanyasından maaşını iş bankası aracılığı ile alan kurum çalışanları ile maaşını iş bankasından alan emekliler faydalanmaktadır.

Kampanyayı bitirme, kampanyayı durdurma ya da kampanya da bir değişiklik yapma hakları iş bankası kurumuna aittir. Başka bir kurum durumlardan sorumlu olamaz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir