Maaşını Halkbank’tan Alanlara 50 Bin TL Kredi Fırsatı

Neredeyse tüm bankaların maaş müşterilerin özel kampanyaları ve kredi fırsatları mevcuttur. Halkbank da maaş müşterilerine yönelik uygun koşullarla kredi olanağı sunuyor. Maaşını Halkbank’tan alan çalışanlar için uygun faiz ve geri ödeme koşullarıyla sunulan krediden siz de yararlanabilirsiniz. Halkbank maaş müşterilerine özel kredi fırsatı Bordro 24 İhtiyaç Kredisi olarak adlandırılyor.

Halkbank Bordro 24 İhtiyaç Kredisi

Halkbank’ın maaş müşterilerine özel olarak sunduğu ihtiyaç kredisi olan Bordro 24 sayesinde finansman ihtiyacınızı karşılayabilir, uygun faiz ve esnek vade avantajlarından yararlanabilrisiniz. Geri ödemeler sırasında Halkbankîn sağladığı kolaylıklar sayesinde bütçeniz zorlanmaz, ihtiyaçlarınız karşılarken aynı zamanda geri ödemeler sırasında da herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Bordro 24 İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Geri Ödeme Koşulları

Halkbank maaş müşterilerine kredi 2017 faiz, vade ve taksit tutarları bütçenize uygun olarak belirlenmiştir. Örneğin, kredi taksit tutarı kadar Kredili Mevduat Hesabı veya Hayat Sigortası yaptırmayı taahhit eden müşteriler için 48 ay vadeli 15 bin TL’lik kredide aylık faiz oranı yüzde 1,13 olacaktır. Kredi tahsis ücreti 78,75 TL, aylık taksit tutarı ise 427 TL olacaktır. 48 ay vadeli 50 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi için de faiz oranı yüzde 1,13, kredi tahsis ücreti 262,50 TL, aylık taksit tutarı ise 1.424 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretine yüzde 5 oranında belirlenen Banka Sigorta Muamele Vergisi de dahildir. Hayat sigortası primi ise yaşa, cinsiyete ve kredi tutrına göre değişiklik gösterebilir. Örnek vermek gerekirse, 35 yaşındaki bir erkek müşteri için yıllık sigorta prim tutarı 47 TL olacaktır. Kredi için tahsis ücreti ödememe seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Bu durumda kredi faiz oranı daha yüksek olacaktır.

Nasıl Başvuru Yapılır?

15 TL ve altındaki Bordro 24 İhtiyaç Kredisine başvurmak için SMS ve internet şubesi yollarından birini tercih edebilirsiniz. SMS’le başvuru yapmak için B24, TC kimlik numaranız, gelir durumunuz ve ihtiyacınız olan kredi tutarını yazarak 3542’ye mesaj atabilirsiniz. 15 bin TL’nin üstindeki başvurular için Halkbank şubelerinden birine gitmeniz gerekir. Şubeden başvurularda nüfus cüzdan fotokopisi, ikametgah belgesi ve gelir belgesi ibraz etmeniz lazım.

Halkbank Emeklilere Özel Kredi Fırsatları

Kredilerle ilgili en çok sorulan sorulardan biri de “Halkbank emekliye ne kadar kredi veriyor?” sorusudur. Emekliler için Halkbank’ın sunduğu iki çeşit kredi olanağı var: Emekli Mini Kredi ve Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi. Emekli Mini Kredisi 5 bin TL’ye kadar olup 48 aya varan vade seçeneği ve yüzde 1,12 faiz oranıyla sunuluyor. Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ise 50 bin TL’ye kadar kullandırılmaktadır ve 48 aya kadar varan vade seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu kredide faiz oranları yüzde 1,13’ten başlıyor.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir