Mevduatınıza Yüksek Faiz Dijital Deniz’de!

Denizbank dijital deniz internet bankacılığı ile müşterilerine ve müşterisi olmayanlara mevduatlarını denize tanışmaları ile birlikte yüksek faizler sunuyor. O halde dijital deniz nedir ?Dijital denizde mevduatınız günlük dilimdeki vade seçenekleri ve giderek yükselen faiz oranları ile kazancınız kümülatif şekilde artış gösteriyor. Yüksek limitlerle hesap açmanıza gerek de yok. Dijital denizde hesabınızın alt limiti 1.000 TL. Ayrıca birikiminizin cinsi de önem taşımıyor. Döviz cinsinden mevduatınızı da Denizbank’a getirerek kazanç elde edebilirsiniz. Deniz bank müşterisiyseniz ve hemen dijital denizin sunduğu özel faiz oranlarından faydalanmak istiyorsanız “DenizBank Müşterisiyim” seçeneğini tercih ederek cep telefonu numaranızı girdikten sonra kredin ayağına gelsin mottosunun gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Dijital deniz mevduat ile birikimilerinizi kümülatif olarak rahatlıkla artırmanız mümkün. Günden güne artan faiz oranları ile %14,1’lik oranlara varıncaya değin hesaplanan faiz kazançlarından yararlanabiliyorsunuz. Faiz oranlarının yükselişi ise günlük olarak belirlenen vade dilimleri ile gerçekleşiyor. 1-3, 4-7, 8-14, 15-22, 23-31,… şeklinde devam eden vade dilimleri boyunca faiz oranı %7,1’den başlayarak günden güne kendisini ikiye katlıyor ve %14,1’lik orana kadar çıkıyor.

Bu sıradaki birikiminiz ise faiz oranlarının yükselişine ve mevduatınızın artışına bağlı olarak katlanarak yükselmeye devam ediyor. 1.000 TL’lik ve ya daha fazla bir mevduatınızı 1 yıl ve üzeri vade ile hesabınıza koyduğunuzda ise %14,1’lik faiz oranında direkt olarak yararlanabiliyorsunuz. Denizbank’ta birikimlerini değerlendirmek isteyenler için vadeli ve ya vadesiz tercihlerinize göre tercih çok fazla. İster belirli günler içinde faiz kazanın ister vadeli olarak kazanın.

Dijital Deniz Avantajları

Dijital denizde kampanyalar sadece yüksek faizlerle kısıtlı değil. Bir çok hizmeti ve ürünü sizlerin ayağınıza getiren bir platform. Evinde bankacılık, internet bankacılığı, sosyal medya bankacılığı gibi bir çok farklı hizmet sizlere dijital deniz platformu üzerinden sunuluyor. Bu platform içerisinde bazı uygulamalar için yapacağınız ödemeler neticesinde de indirimler elde edebiliyorsunuz. Bir nevi sanal cüzdan olan fastpay ile de bir çok kampanyadan yararlanabilmeniz ve indirim elde edebilmeniz mümkün. Oldukça geniş ve kullanışlı bir dünya olan dijital denizi tebrik etmek gerekli. Sizler de detaylı bilgi için dijital deniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir