Mini İhtiyaca Mini Kredi Halkbank’ta

Günlük hayatta harcama gerektiren herhangi bir alanda küçük miktarda da olsa nakit ihtiyacı ortaya çıkıyor. Bu tarz durumlarda gerkeen nakit miktarını temin etmek bazen mümkün olmuyor. Bu mini ihtiyaçların uygun koşullarla karşılanması için Halkbank ihtiyaç kredisi olanağı sunuyor: KREDİmini. Halkbank mini ihtiyaç kredisi sayesinde kısa vadeli ve küçük miktarlardaki nakit ihtiyacınızı karşılayabilir, uygun ödeme seçenekleriyle geri ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank KREDİmini Nedir?

Küçük miktarlı ve kısa vadeli nakit ihtiyacınızı karşılamak için Halkbank tarafından sunulan KREDİmini, hem sıkıntı yaşamadan kısa vadeli nakit ihtiyacınızı karşılamar hem de uygun faiz ve vade seçenekleriyle geri ödeme sırasında herhangi bir sorun yaşamamanızı sağlar. KREDİmini’nin diğer ihtyaç kredilerinden temel farkı düşük tutarlı nakit ihtiyaçlarını karşılamya yönelik kredi olmasıdır.

Hlakbank KREDİmini’nin Avantajları Nelerdir?

Kısa vadeli ve düşük tutarlı nakit ihtiyacınızı karşılamak için kullanacağınız KREDİmini’nin maksimum tutarı 5000 TL’dir. Bu miktar, mini kredi için belirlenen tek kredi miktarı olmayıp bunu altındaki meblağlar için de KREDİmini başvurusunda bulunabilirsiniz. 5000 TL’lik kredi için ödeyeceğiniz aylık faiz oranı ise %1,10 olarak belirlenmiştir. Halkbank KREDİmini 10 aya varan vade imkanı sunuyor. MİNİkredi’nin yıllık maliyeti oranı ise %18.4224’e tekabül etmektedir.

Halkbank mini kredi yıllık maliyet oranına faiz oranı, vergiler ve tahsis ücretleri dahildir. 5000 TL mini kredi için belirlenen tahsis ücreti ise 26,25 TL’dir. Bu ücrete %5 tutarında hesaplanan Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) de dahildir. Müşterinin yaşı ve cinsiyeti, alınan kredinin tutarı ise sigorta primini belirleyen şeydir. Örnek vermek gerekirse, en yüksek sınır olan 5000 TL için 10 vadeli mini kredi başvurusunda bulunan bir erkek müşteri için sigorta primi 25 TL tutarında olacaktır. Tüm bunların yanı sıra kredi başvuru, faiz ve geri ödeme koşulları ile ilgili değişiklik yapmak hakkı Halkbank’ta saklıdır.

Halkbank KREDİmini İçin Başvuru

KREDİmini, kısa vadeli nakit ihtiyacını karşılamak için Halkbank’ın sunduğu en iyi çözüm yollarından biridir. Peki, halkbank mini kredi nasıl çekilir?

Halkbank’ın düşük tutarlı, kısa vadeli ihtiyaçlar için sunduğu KREDİmini’ye başvurmak için gereken nüfus cüzdan fotokopisi, gelir belgesi (bordro, emekli belgesi, vergi levhası/ticaret sicil gazetesi, çiftçilik belgesi), gibi temel başvuru evraklarıyla birlikte Halkbank şubelerinden birine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanı sıra kira ve faiz geliri olanlar da uygun olarak kira kontratı vetapu ile hesap cüzdanı ibraz etmelidirler. Halkbank maaş müşterileri için gelir belgesi sunma zorunluluğu bulunmamaktadır.

Bağlantı Halkbank Kredi Mini sayesinde acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, düşük tutarlı ve kısa vadeli finansman için zaman ve enerji harcamazsınız. %1,1 faiz oranı ve 10 aya varan vadeyle borcunuzun geri ödemesinde de herhangi bir sorunla karşılaşmayacsınız.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir