MTV Ödemeleri için Bankaların Cazip Avantajları Neler?

Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) için yıl içinde 2. taksitler için ödeme başlamış durumda. Vergi dairelerin yanında bazı bankalar kanalı ile de bu ödemelerin yapılıyor olması sebebiyle ilgili bankalar bir çok kampanya düzenliyor. 31 Temmuza kadar alınacak ödemeler için bankaların sunduğu cazip fırsatları kaçırmamanız gerektiği düşüncesindeyiz.

Garanti Bankası MTV Ödemesi

Garanti bankası kredi kartı ile borcunu ödemek istediğiniz takdirde 3 taksit imkanından faydalanabiliyorsunuz. Bunun yanında garanti bankası sitesindende, atm kanalından, bonusflaş uygulamasından ya da GİB’in sitesinden yapmanız durumunda Bridgestone ve Lassa marka lastik alımlarınızda 75 TL indirim kazanıyorsunuz.

İş Bankası MTV Ödeme Kampanyası Neler İçeriyor?

Bankalar elbette tüm mtv mükelleflerini kazanmaya çalışıyor. Bunun içinde aklınıza gelmeyecek bir çok türden kampanya ve teklifle karşınıza geliyor. İş Bankası da mtv ödemelerinizi İş Bankası Maksimum kart ile yapmanız durumunda Bosc Car Servisinde gerçerli olacak şekilde bakım işlemlerinizde indiri veriyor. Ayrıca en az 200 TL’lik mtv ödemenize 3 taksit fırsatı sunuyor.

Teb’de MTV ödemelerine 6 TAksit

Teb 2 Ağustosa kadar geçerli olan kampanyası için MTV ödemelerinizde 6 taksit imkanı sunuyor. TEB Bonus Card, TEB Worldcard ya da CEBTETEB internet şubesi yoluyla yapacağınız ödemelerinizde TEB 6 taksit imkanı veriyor.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir