N Kolay Kredi İle İnternetten Anında Kredi Şansı

Aktif Bank tarafından sunulan N kolay Kredi finansman ihtiyacını karşılamak için internet üzerinden işlem yapmanın yeterli olduğu bir hizmettir. Şubeye gitmeden yapılan başvuru en kısa süre içerisinde sonuçlanıyor ve hafta içi-hafta sonu fark etmeksizin talep ettiğiniz ihtiyaç kredisi hesabınıza yatırılıyor.

Bankaya gitmenize gerek olmadığı için sayfalarca evrak imzalamanıza gerek kalmıyor. 3 aydan 48 aya kadar vade seçeneğiyle 2.000-25.000 TL arasındaki ihtiyaç kredisi taleplerinizi internet üzerinden kolayca yapmanız mümkün oluyor.

Kredi notu düşük olan müşterilere de internet üzerinden 3 adımda başvuru yapmayı vadeden N Kolay Kredi, Aktif Bank’ın en çok sevilen kampanyası oldu.

Aktif Bank Kredi Başvurusu

 

N Kolay Kredi Kullanabilmek için Aktif Bank’ta hesabınızın olması gerekiyor. Aktif Bank müşterileri www.nkolaykredi.com adresindeki formu dolduruyor. T.C. Kimlik numarası, e-posta adresi ve bankaya kayıtlı cep telefonu numaranızı girdikten sonra sözleşmeyi okuyup onaylıyorsunuz.

– Pasolig Banka Kartınız varsa talep ettiğiniz miktar anında hesabınıza yatacaktır.

– Pasolig Kredi Kartınız varsa adresinize gönderilecek Sözleşmeyi imzalamanızı müteakip ihtiyaç krediniz hesabınıza yatacaktır.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

 

 

Aktif Bank ile daha önce işlem yapmadıysanız, Aktif Bank Kredi Kartınız yoksa, www.nkolaykredi.com adresindeki formu doldurduktan sonra sözleşmeyi onaylıyorsunuz. Ancak ihtiyaç kredisinin hesabınıza yatması için öncelikle adresinize gelecek Bankacılık Hizmetleri Sözleşmesini imzalamanız gereklidir. Bu belgenin imzalandığı bilgisinin Bankaya ulaşmasını müteakip talep ettiğiniz kredi hesabınıza yatacaktır.

N Kolay Kredi başvurusu yapabilmek için T.C. vatandaşı ve 18 yaşından büyük olmak yeterlidir. Ancak krediyi alabilmeniz için hakkınızda yapılacak risk ve istihbarat araştırması sonucunun olumlu neticelenmesi gereklidir.

Kullanılan kredinin binde beşi kadar miktar tahsis ücreti olarak kesilmektedir. Kredi miktarından tahsis ücreti kesildikten sonra kalan miktar hafta sonu dahi olsa hesabınıza yatırılmaktadır. Üstelik diğer birçok Bankanın talep ettiği sigorta yaptırma mecburiyeti N Kolay Kredi için gerekli değildir.

Kredinizi aldıktan sonra aylık ödemelerinizi Aktif Bank Şubelerinden, www.aktifbank.com.tr internet sitesinden, diğer bankalardan EFT yoluyla, PTT aracılığıyla, çeşitli bankaların (Akbank, Vakıfbank, PTT Bank) ATM cihazlarından yatırmanız mümkündür.

N Kolay Kredi ile ilgili sorularınızın cevaplarını 0 850 724 30 50 telefon numarasından, www.nkolaykredi.com adresinden veya Aktif Bank Şubelerinden öğrenmeniz mümkündür.

N Kolay Kredi Faiz Oranları Ne Kadardır?

 

 

Örnek olarak 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullanıldığında, 500 TL tahsis ücreti kesildikten sonra hesabınıza 9.500 TL yatırılmaktadır. Faiz oranı %2,29 olup ödeme seçenekleri aşağıda belirtilmiştir.

– 12 aylık vadede aylık ödeme miktarı 989,57 TL olup efektif yıllık faiz oranı %39,8017 olmaktadır.

– 24 aylık vadede aylık ödeme miktarı 574,56 TL olup efektif yıllık faiz oranı %39,1914 olmaktadır.

– 36 aylık vadede aylık ödeme miktarı 440,98 TL olup efektif yıllık faiz oranı %38,9807 olmaktadır.

– 48 aylık vadede aylık ödeme miktarı 377,57 TL olup efektif yıllık faiz oranı %38,8753 olmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir