Odea Bank Trinko İle Tanışın!

2012 yılında bankacılık faaliyetlerine başlayan Odea Bank, son 5 yılda kendini kanıtlamış bankalar arasına girmeyi başardı. Banka, müşterilerine sunduğu kredi imkanlarının yanı sıra kredi kartları ile de dikkat çekmektedir. Banka, kredi kartlarından biraz farklı olarak hatta ihtiyaç kredisi diye adlandırabileceğimiz Odea Bank Trinko kartı ile müşterilerine ve müşteri iş yerlerine avantajlı imkanlar sunmaktadır. Ama bu kart bildiğiniz kredi kartlarından veya bildiğiniz kredilerden değil!

Trink Al Taksitle Öde!

Trinko kart nedir? Odea Bank tarafından akıllıca hazırlanmış Trinko kart, kredi kartınızın limitini doldurmak istemediğinizde ya da alacağınız ürünün yeterli taksit sayısı olmadığında yardımınıza koşuyor. 48 ay vade imkanını müşterilerine sunan bu kart için bir çeşit ihtiyaç kredisi diyebiliriz. Üstelik iş yeriniz varsa ve işlerinizde sıkıntı yaşıyorsanız, ürünlerinizi trink diye satabiliyor ve müşterileriniz için taksitli ödeme imkanını Trinko ile sağlayabiliyorsunuz. Üye iş yerlerinden biri olduğunuzda Trinko üye sistemine müşterinizin bilgilerini giriyorsunuz ve müşterinizin istediği kredi miktarını yazıyorsunuz. Trinko sistemine, çıktısını alıp müşteriye imzalattığınız dokümanları yüklüyorsunuz. İşlemleriniz tamamlanıyor. Böylece hem müşterinizin ihtiyaçları karşılanmış oluyor hem de sizin satışlarınız artmış oluyor. Müşterilerinize böyle bir imkan sunarken iş yeriniz de bu imkandan yararlanabiliyor. Yani herkes kârda oluyor.

Trinko üye iş yerleri nereler? Vestel, Pupa, Tepe Home, Troy ve Vatan Computer.

Odea Bank Kredileri Hakkında Kısa Bilgiler

Odea Bank kredi ödeme koşullarını göz önünde bulundurarak bazı hesaplamaları kendi internet sitesi üzerinden yapmaktadır. Sizi bilgilendirmek için bu ödeme koşullarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Odea Bank ihtiyaç kredisi için çoğunlukla faiz oranlarını sabit tutmakta ve bu oran % 1,55 olmaktadır.

– Eğer 10.000 TL kredi tutarı çekmek istiyorsanız ve bunu 12 ay geri ödeme planıyla ödemek istiyorsanız; toplam geri ödeme tutarınız 11.250 TL olmaktadır. Aylık taksit tutarınız yaklaşık olarak 938 TL olmaktadır.

– Eğer 10.000 TL kredi tutarınızı 24 ay geri ödeme planıyla ödemeyi tercih ederseniz; toplam geri ödeme tutarınız 12.500 TL olmaktadır. Aylık taksit tutarınız 520 TL olmaktadır.

Odea Bank taşıt kredisi için farklı ödeme koşulları belirlemiştir. Bu koşullara da göz atarsak;

– Eğer 100.000 TL tutarında taşıt kredisi kullanmak istiyorsanız ve bu krediyi 12 ayda geri ödemek istiyorsanız; toplam geri ödeme tutarınız 111.254 TL olmaktadır. Aylık faiz oranı taşıt kredisinde % 1.4 olmaktadır ve aylık taksit tutarınız da 9.272 TL olmaktadır.

– Ben daha uzun bir ödeme planı istiyorum diyorsanız; 100.000 TL olan kredi tutarınızı 24 ay vade ile de ödeyebilirsiniz. Bu durumda toplam geri ödeme tutarınız 122.350 TL olmakta.

Aylık taksit tutarınız ise 5.100 TL olmaktadır. Odea Bank bu vade imkanını da aynı faiz oranıyla belirlemiştir. Yani faiz oranı yine % 1.4’tür.

Odea Bankın bu gibi kredi veya kredi kartı imkanlarından faydalanmak için en yakın Odea Bank şubesine gidebilir veya 444 8 444 Odea Bank iletişim merkezini arayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir