Odeabank Zanzibar Mı, İbiza Mı Kampanyası!

Gelişen teknolojik olanaklar ve internetin yaygınlaşması ile birlikte akıllı telefonlar yeni bir dünyanın kapılarını aralamış durumdadır. Artık mobil uygulamalar dünya çapında tüm sınırları ortadan kaldırmış ve tüketicilerin her türlü ihtiyaçlarına yanıt veren yazılımlar olarak hayatımızdadır ve teknolojik cihazlarla entegre olarak her an hayatımızın parçasıdırlar. Öyle ki evde, işte, sokakta her yerde internet bağlantısı olduğu müddetçe bu mobil uygulamalar aracılığı ile her türlü işlem ve hizmetten faydalanabilmek mümkündür.

Bankacılık sektörü, bu yönden mobil uygulamalara en çabuk entegre olan sektör olarak değerlendirilebilir. Çünkü çok kısa bir süre içerisinde neredeyse tüm bankaların bir mobil uygulama aracılığı ile şubesiz olarak tüketicilere hizmet vermeye başladıklarını gördük. Bu kapsamda bankalar yalnızca uygulamalarını kullanıma sunmakla kalmayıp, mobil uygulama kullanımını teşvik etmek amacı ile çeşitli kampanyaları da ortaya koymuş durumdadırlar. Bankacılık hizmetlerinde ücretsiz işlem olanaklarının sıklıkla sunulduğu mobil bankacılık hizmetlerinde, bunun yanı sıra çeşitli indirim ve kampanyadan da faydalanabilmek mümkün olmaktadır. Temel olarak müşterilerin şubesiz bankacılık hizmetinden faydalanma oranını arttırmak ve henüz mobil bankacılık ile tanışmamış olan müşterilerin uygulamayı kullanmaya başlamasını sağlamak için gerçekleştirilen bu kampanyalardan tüm müşteriler eşit şekilde faydalanabilmektedir.

Türkiye’de kısa bir süre içerisinde bankacılık sektöründe kendisini tanıtan ve geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı sağlayan Odeabank, son dönemde mobil bankacılık hizmetlerini de geliştirme konusunda atik davranmaktadır. Mobil bankacılık hizmetleri sunan mobil uygulamasının kullanımını arttırmak üzere kampanyalar ortaya koyan Odeabank, şimdi de bireysel müşterilerini Zanzibar’a veya İbiza’ya götürüyor!

KAMPANYA ÖZELLİKLERİ

Bireysel müşteri olarak kampanyaya katılabilecek olan kişiler Odeabank resmi mobil uygulamasına giriş yaparak tek seferlik çekilişe katılabilmektedir. Üstelik uygulamaya hergün giriş yapılarak çekilişe bir defa daha isim yazdırabilme şansı bulunmaktadır.

Günlük olarak çekilişe dahil olabilmek için en az bir finansal işlem yapılması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında çekiliş ile kazanan talihli belirlenecektir ve Ibiza veya Zanzibar tatilinden birisini tercih etmek durumundadır. Kişinin tercihi, en son bildirim tarihine kadar bankaya bildirilmelidir.

ODEABANK MÜŞTERİSİ OLUN

Şimdi size en yakın odeabank şubeleri aracılığı ile bireysel müşteri başvurunuzu gerçekleştirerek, mevduat hesabı sahibi olun, internet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetlerini kullanarak kampanyalardan faydalanın.

İsterseniz Odeabank internet bankacılığı aracılığı ile de Odeabank başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilir, şubeye gitmeksizin en kısa süre içinde Odeabank müşterisi olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir