Odeabank’ta Nakit Hazır Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en yeni bankalarından biri olan Odeabank aynı zamanda kolay kredi veren bankalar arasında da ilk sıralarda yerini almış durumda.

Günlük hayatımızda çeşitli sebeplerden dolayı harcamalarımızda açıklar baş gösterebiliyor. Bu durumların önüne geçebilmek için hem ödemelerimizin gecikmesini engellemek hem de gelir-gider dengesini kurabilmek adına bankalar müşterilerine kredi imkanı sunabiliyorlar.

Odeabank’ta Nakit Hazır

Odeabank Nakit Hazır Kredi Kampanyası dahilinde müşterilerine dosya masrafı ödetmeden kullanma fırsatı vermekte ve faiz oranlarını da kendi sistemine göre düzenleyerek müşterilerine sunmaktadır.

Bu kampanyadan faydalanmak istiyorsanız, krediniz onayladığında en fazla 3 yıl vade talep etme hakkınızı da sizlere vermektedir. Odeabank kredi başvurusu işleminden sonra müşteri temsilcileriyle yapacağınız görüşmede 1 – 36 ay arasında değişen vade seçeneklerinden sadece birini seçebiliyorsunuz. Ayrıca onaylanan kredinizin sözleşmesi sizlere aktarılmadan önce vade seçeneklerini değiştirme hakkınız bulunmaktadır.

1 SMS uzağınızda

Odeabank kredi sms uygulamasına dahil olmak için cep telefonunuzdan kısa mesaj yollayabilirsiniz. Ancak başvuru için aylık gelir dökümünüz, kimliğiniz ya da ehliyetinizin sizlerden talep edilebilir, gerekli görüldüğü takdirde banka sizlerden başka belgeler de isteyebilir.

 

Nakit hazır kredi sayesinde ihtiyacınız olan acil nakit ihtiyacınızı saniyeler içerisinde giderebilirsiniz.

Odeabank kredi sms uygulamasının en büyük artısı, bankaya gitmeden kredi kullanılmasını sağlaması ve şubeye gitmeden önce kişinin kredi kullanıp kullanamayacağını öğrenmesine izin verilmesidir.

Bu işlemlerde kredi notunuz çok büyük bir önem arz etmektedir.

Yıllık Maliyet Oranı Çok Düşük

Odeabank Nakit Hazır Kredi Kampanyası’nda yıllık maliyet oranı % 18,19 olarak belirlenmiş olup kredi için masraflar da bulunmaktadır. Örnek olarak almış olduğunuz kredi üzerinden % 0,5 oranında kredi tahsilat ücretini ödemeniz gerekmektedir. Bu tutar da 50.000 TL’lik kredide 250 TL’ ye tekabül ediyor. Buna ek olarak kredinizin olumlu sonuçlanması durumunda hayat sigortası yaptırmanız da gerekebilir. Kredi koşullarında yer alan sigorta ve dosya masrafları değişiklik gösterdiği için en kesin bilgiyi sizlere en yakın şubelerden alabilirsiniz.

Odeabank’taki bu kampanyanın diğer bir avantajı ise yaş sınırı olarak 75 sınırını almakta ve müşterilerine esnek bir fırsat sunmaktadır.

Nasıl Başvuru Yapabilirim?

Odeabank nakit hazır sms uygulaması için cep telefonunuzdan NAKIT boşluk T.C. kimlik numaranızı yazıp 8444’e kısa mesaj atabilirsiniz. Bu uygulama için standart bir SMS ücreti alınmamaktadır.

SMS onayı alan kişiler bankanın müşterisi ise kendilerine ait banka hesabına saniyeler içerisinde parayı aktarabiliyorlar. Banka müşterisi olmayanlar için bu durum gerekli evrakların kurye aracılığıyla kendilerine gelmesini beklemelidirler. SMS ile yapılan kredi başvurularınız olumsuz oluyorsa tekrardan başvurmanız önerilmemekle beraber, kredi notunuzun düşürüleceği bilgisi banka tarafından aktarılamamaktadır.

Taksit Ödemelerini Nasıl Gerçekleştiririm?

Odeabank’ta onaylanan kredinizin ödemelerini eğer banka müşterisi iseniz internet bankacılığını kullanarak yapabilirsiniz. Banka müşteri değilseniz EFT veya havale ile banka hesap numaralarınıza, 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi’nden veya PTT şubelerinden yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir