Otomotiv Yan Sanayi Sektörü İçin İş Bankası’ndan Yüz Güldüren Kampanya

Köklü bir geçmişe sahip olan İş Bankası 1924 yılından beri ülkemizde hizmet vererek birçok sektörün ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Özellikle de esnaflar için yaptığı çeşitli kampanyalarla onların bir numaralı tercihi olan İş Bankası, yeni bir kampanyaya imza atmakta gecikmedi. Kobi paketlerine bir yenisini daha ekleyen banka otomotiv yan sanayi destek paketi kampanyası ile de yine müşterilerin gönlünü fethedecek gibi görünüyor. Ayrıca İş Bankası yaptığı etkili çalışmalarla uzun süredir kobi bankası olarak da anılıyor.

İş’te kobi esnafa destek oluyor

İş Bankası, Otomotiv Yan Sanayi Destek paketi ile yan sanayinde çalışan, bu alanda faaliyet gösteren firmalara destek olarak şirket için gerekli olan finansal ihtiyaçlara birçok çözüm sunuyor. Bu paket de kendi arasında 3’e ayrılıyor.

“Otomotiv Yan Sanayi İşletme Kredisi” ile iş süreçlerinize destekçi

İşletmenizde meydana gelen çeşitli maddi ihtiyaçları karşılayabilmeniz konusunda size destek sağlamayı amaçlayan İş Bankası, bu paket ile sizlere iki kredi seçeneği sunuyor. Bunlardan bir tanesi spot kredi seçeneği iken diğeri ticari kredi. Bu kredi çeşitleri ise 12 ay vadeden başlayarak 36 ay vade seçeneğine kadar devam ediyor.

İhtiyaçlarınızı karşılayan kredi: “Otomotiv Yan Sanayi Yatırım Kredisi”

İş yerinizin ihtiyacı olan eşyaların (demirbaş vs.) alımını kolaylaştırmanız için İş Bankası sunduğu otomotiv yan sanayi yatırım kredisi ile size yardımcı oluyor. Bu kredinin yanı sıra size en uygun faiz oranlarıyla birlikte 5 yıl gibi geniş bir zaman dilimi içerisinde de geri ödeyebilme şansını sunuyor.

İhracat yapan firmalar için “Otomotiv Yan Sanayi İhracat Kredisi”

Eğer bir firma olarak ihracat faaliyetleri ile ilgileniyorsanız, İş Bankası, sermayenize otomotiv yan sanayi ihracat kredisi ile katkı sağlamaya hazır. Hatta bu katkı sonucunda aldığınız işletme sermayesini 12 ay vadeye varan taksitlerle geri ödemeniz mümkün.

Teminat mektubunu nasıl edinebilirim?

Şirket sahiplerinin bu kredi çeşitlerinden hizmet alanına denk düşene başvurması için teminat mektubu temin etmesi gerekiyor. Bu teminat mektubunu ise en yakın İş Bankası şubesine giderek kolaylıkla edinebiliyor.

 

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir