Pegasus’ta Peşin Fiyatına 4 Taksit Kampanyası

Bir yerden bir yere giderken tercih ettiğimiz taşıt tercihlerimiz gün geçtikçe değişmektedir. Eskiden otobüsleri tercih ederken, şimdilerde uçaklar yaygın olarak kullanılmaya başlanmıştır. Toplu taşıma araçlarını kullananların tercihlerini değiştirmelerinde, artık hemen hemen her ilde hava limanı bulunması, toplumun uçak kullanımı ile ilgili bilinçlenmesi, zaman kaybını önlemesi gibi seçenekler yer alırken, en büyük tercih sebeplerinden biri de artık uçak şirketlerinin de taksitlendirme işlemi yapmasıdır. Ayrıca eskiden uçak fiyatlarının yüksek olmasından şikayet edilirken, artık günümüzde hem fiyatları neredeyse otobüs ile aynı değere ulaşmış olup, hem de taksit sayesinde daha cazip bir hale gelmiştir.

Hem uçarken, hem de taksit taksit ödemeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise, sizi hemen bir Pegasus şubesine ya da resmi web sitesine davet ediyoruz. Hem taksit avantajından faydalanıp, hem de peşin fiyatına yapılan taksitin keyfini yaşayın diye Pegasus peşin fiyatına 4 taksit kampanyası düzenlemiştir.

Kampanyanın Detayı!

Pegasus’ ta peşin fiyatına 4 taksit kampanyasının detayı ise şu şekildedir;

01.03.2017 ile 31.12.2017 tarihleri arasında Pegasus Hava Yolları’ ndan yapmış olduğunuz uçak bileti alımlarında İş Bankası Maksimum kartınıza özel peşin fiyatına 4 taksit uygulaması yapılmaktadır. Böylelikle bir yerden bir yere uçak yolculuğunuzu tek seferde yapıp, ödemesini taksit taksit yapabiliyorsunuz.

Pegasus taksit seçenekleri arasında Axess kartınız ile yapmış olduğunuz uçak bileti ödemesi de yer almaktadır. 31.07.2017 tarihine kadar Pegasus Hava Yolları’ ndan almış olduğunuz bilet ödemelerinizi Axess kartınız ile yapmanız halinde sizlere vade farksız 2 taksit, 4 taksit ya da 6 taksit imkanı sunulmaktadır. Vade farksız taksit kampanyasından, Axess, Axess Business, Wings, Wings Business, Bank O’ Card Axess ve Free kartları yararlanabilir. Free kart sahipleri kampanyadan 2,9TL katılım ücreti ile yararlanabilmektedirler.

Pegasus Hava Yolları tarafından düzenlenen kampanyalardan bir diğeri de Pegasus World kart taksit kampanyasıdır. Kampanya, World kart ile yapılan bilet alımlarında vade farksız 5 taksit imkânı sunulmaktadır. Pegasus’ ta World kart ile vade farksız 5 taksit imkânı sadece World üye işyerlerinde geçerli olmaktadır.

Siz de dilediğiniz kampanyadan faydalanabilir, bir erden bir yere uçarken taksit taksit ve vade farksız ödemenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Kampanyalardan faydalanabilmek için siz de hemen Pegasus Hava Yolları ile görüşebilirsiniz. Sizler için Pegasus Hava Yolları’ nın en çok tercih edilen vade farksız taksit kampanyalarından bahsettik. Faydalanmak istediğiniz kampanyaya uygun olarak, Pegasus Hava Yolları’ nın resmi web sitesi üzerinden siz de giriş yaparak, dilediğiniz kampanyadan faydalanabilir, vade farksız ve taksit taksit ödemenin ayrıcalığını yaşamaya hemen başlayabilirsiniz. Güncel kampanyalar ile ilgili her türlü bilgiye Pegasus Hava Yolları’ nın resmi web sitesini düzenli olarak takip ederek, dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir