Polis Haftasına Özel Kredi Kampanyası

Vakıfbank, Polis Haftası’nda polislerimizi unutmayarak onlara özel bir kredi kampanyası hazırladı. Kampnaya kapsamında İhtiyaç Kredileri, Konut Kredileri ve Taşıt Kredileri polislere özel vade ve faiz oranları ile kullanıma sunulacak.

Kampanya kapsamında Taksiti İhtiyaç Kredisi 3-36 ay vadelerle aylık yüzde 1,58 faiz oranı ile kullanıma sunulmuş. Polislere özel sunulan kampanyalı Taksitli İhtiyaç Kredisi‘nin maksimum tutarı ise 20.000 TL olarak belirlenmiş.

Araba sahibi olmak isteyen polislerimizin de düşünüldüğü kampanya paketinde polislere özel Taşıt Kredisi Kampanyaları da bulunuyor. Sıfır Km. Otomobil Kredisi aylık yüzde 1,53 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleri ile sunulmuş. 0 Km. Otomobil Kredisi’nde proforma fatura bedelinin yüzde 80’i kadar kredi kullanabiliyorsunuz. İkinci El Otomobil Kredileri‘nde ise yüzde 1,63 faiz oranı ve yine 36 aya kadar vade seçeneği sunulmuş. İkinci El Otomobilleriniz için ise proforma fatura bedelinizin yüzde 75’i kadar kredi kullanabilirsiniz.

Konut Kredilerinde de 120 aya kadar vade seçeneği sunulmuş olan kampanyada konut kredilerinin faiz oranı yüzde 1,38 olarak belirlenmiş. Konut Kredisi kullanmak isteyen polislerimiz ise proforma fatura bedelinin %75’i kadar kredi kullanabilecekler.

Polis Haftasına Özel olarak hazırlanan kampanya’nın geçerlilik süresi ise 6-10 Nisan 2009 olarak bildiriliyor. Bu nedenle kredi ihtiyacı bulunan ve kampanyadan yararlanmak isteyen polislerimizin acele etmeleri gerekiyor.

Kampanya hakkında detaylı bilgileri Vakıfbank şubelerini ziyaret ederek alabilirsiniz.

1 Yorum

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir