PTT Odeabank İşyerleri Kredisi Faiz Oranları

Odeabank’ın müşterilerine sunduğu birçok hizmetten biri olan Nakit Hazır İhtiyaç Kredisine PTT işyerlerinden de başvurulabiliyor. Bu hizmet PTT’den emekli maaşlarını çeken müşteriler ve diğer PTT müşterileri için de banka tarafından kredi olanağı sunulmaktadır. PTT’den emekli maaşını alan müşteriler; aylık yüzde 1,64 faiz oranından yararlanarak finansmana erişim imkanına kavuşmaktadırlar. Bahse konu emekli müşteriler için kredi kapsamında sunulan ortalama kredi tutarı 50 bin Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Kredi vadesi emekliler için de maksimum 48 aydır. Ayrıca Odeabank’ın kredi hizmetlerine yeni eklediği Odeabank PTT kredisi için de PTT şubelerine başvuru yapılabiliyor.

Odeabank İşyerleri Kredisi Nedir?

Ekonomik krizin küçük ölçekli işletmelere darbe üstüne darbe vurduğu bu günlerde, o işletme sahipleri nakite ve krediye her zamankinden daha fazla ihtiyaç duymaktadır. Bu sebeple birçok banka kolay bir şekilde kredi vermeye başladı. PTT Odeabank işyerleri kredisi de bunlardan birisidir. PTT Odeabank işyerleri kredisi alabilmek için iş yeri sahibi olmanız gereklidir. Krediyi alabilmek için bir diğer koşul ise 75 yaşın üstünde olmamaktır. Tüm bu koşullara uygun iseniz düşük faizli kredi avantajından yararlanmanızda fayda var.

Odeabank ve PTT ortaklığı ile hazırlanan ve iş yerleri sahiplerine sunulan bu kredi ile küçük işletme sahiplerine destek olarak ekonomi canlandırılmak isteniyor. Krediyi istediğiniz zaman herhangi bir PTT şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz. Yani bireysel olarak kimlik fotokopiniz ile birlikte PTT şubesine gittiğinizde PTT Odeabank İşyerleri kredisi almak istiyorum dediğiniz zaman yetkililer size yardımcı olacaklardır. Kredinizin onaylanması halinde PTT şubenizden paranızı alabilirsiniz ve kredi taksit ödemelerinizi de aynı PTT şubesinden yapabilirsiniz.

Kredi Faiz Oranları

Odeabank işyerleri kredisi faiz oranları 5.000 TL’ye kadar %1.30 şeklinde, 5000 ile 30.000 TL arasında ise faiz oranı %1 şeklinde belirlenmiştir. Örneğin; 5000 TL kredi çektiniz ayda 251 TL olarak 24 ay ödersiniz. Eğer 1500 TL kredi çekerseniz ayda 515 TL olmak üzere 36 ay ödersiniz. Kredinizi her çekmeye gittiğinizde banka sizden çektiğiniz kredinin %0.5’i oranında kredi tahsis ücreti alacaktır. Bunların yanı sıra bir de işyerleri kredisi için bir miktar sigorta ücreti vereceksiniz istenecektir.

Peki Odeabank İşyerleri Kredisini nasıl alabilirsiniz?

Bağlantı Şuan için piyasadaki en iyi faiz oranlarıyla kredi veren Odeabank ihtiyaç kredisi ve PTT’nin verdiği bu krediye başvurmak için yapmanız gereken birkaç işlem vardır. Bu krediye başvurabilmek için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek NAKIT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazmalı ve 8444’e kısa mesaj yollamanız gerekiyor. Ardından onay veya red cevabı telefonunuza gelecektir. Eğer telefonla değil de işinizi yüz yüze yapmak istiyorsanız herhangi bir PTT şubesine giderek de kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredinizin cevabı olumlu yanıtlanırsa, kredinizi başvuru yaptığınız şubeden alabilir, taksit ödemelerinizi de aynı bankadan yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir