PTT Odebank İş Yeri Kredisi

Odeabank İşyerleri Kredisi Nedir?

Ekonomik kriz nedeniyle birçok iş yerinin mali sıkıntılar çektiği en çokta küçük ölçekli işletmelerin zarar gördüğü bu günlerde, her türlü işletme sahibi kişiler nakit sıkıntısı çekmektedir. Bu durumun farkında olan birçok banka işletmelerin yanında olmak amacıyla kolay kredi imkanı sağlamaktadır. Bu bankalardan birisi de PTT ile işbirliği yapan Odeabank’tır. PTT Odebank kredisinden yararlanmak için öncelikler iş yeri sahibi olmanız gerekmektedir. Ayrıca 75 yaşın üstündeki işletme sahipleri de bu krediden yararlanamamaktadır. Başka bir koşulu bulunmayan bu krediyi almanız için birçok neden var.

Ekonomiyi canlandırmak ve küçük işletmelerin yanında destek olmak isteyen Odebank PTT ile işbirliği yaparak PTT Odebank kredisi hizmete sunulmuştur. Kredi başvurusu yapmak için herhangi bir PTT şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. Yalnızca kimlik fotokopisiyle birlikte işyerleri kredisinden yararlanmak istiyorum demeniz kredi başvuru sürecini başlatmanız anlamına gelecektir. Kredi onay bilginiz geldiği takdirde PTT şubelerine giderek kredinizi alabilirsiniz.

Ptt Odebank İşyerleri Kredisi Başvuru Ayrıntıları

Bağlantı İşletmeler için avantajlı bir kredi özelliğine sahip Odebank işyeri kredileri uygun faiz oranlarıyla rakiplerinden bir adım önde görünüyor. SMS ile başvurulabilen bu krediyi almak için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek NAKIT yazarak bir boşluk bırakın TC kimlik numaranızı da ekleyerek 8444’e yollayabilirsiniz. Daha sonra bankadan cep telefonu numaranıza kredi başvuru cevabı olarak onay veya red mesajı gelecektir. Onay aldığınız zaman diğer işlemler için banka şubesine gidebilirsiniz. Eğer yolunuzun üstünde bir PTT şubesi varsa hiç sms ile uğraşmadan ihtiyaç kredinizin başvurusunu başlatabilir ve kredinizi yine PTT şubelerinden alabilirsiniz.

Kredi Faiz Oranları

5000 ile 30.000 Türk Lirası kredi almak istiyorsanız Odebank işyeri kredisi size faiz oranını %1 olarak sunuyor. İhtiyacınız olan miktar 5.000 Türk lirasının altında ise faiz oranınız %1.30 olacaktır. Mesela 1500 TL için başvuru yaptığınız zaman yüzde %1 oranıyla ayda 515 TL ve 36 ay süreyle, 5000 TL almak istediğiniz zaman 24 ay, ayda 251 TL ödeme yaparsınız. Banka sizden bir de kredi çekmeye gittiğinizde ücret olarak kredinizin %0.5 oranında tahsis ücreti alacaktır. Kredi masrafı olarak ödemeniz gereken son ücret ise sigorta ücretidir. PTT’den emekli maaşı alan müşterilerin kredi kapsamında ayda yüzde 1,64 faiz oranıyla kredi alma imkanları bulunuyor. Bu krediyi almak isteyen emekli kişiler için kredi içerisinde verilen yaklaşık kredi miktarı 50 bin Türk Lirası’dır. Ayrıca emeklilerin bir diğer avantajı da en fazla 48 ay vade ödemeleridir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir