Ptt’den Teb Jet Kredi Kampanyası

Bireylerin ihtiyaçlarının şekillenmesi ve yaşam koşulları içerisinde ihtiyaçlarının artması ile birlikte, nakit problemi de beraberinde gelmiş durumdadır. nakit ihtiyacı ise beraberinde kredi çekme gereksinimini de getirmektedir. Bu noktada günümüzde birbirinden farklı banka, farklı kredi ve nakit ihtiyaçları oluşturmaktadır. Ptt’den sosyal güvenlik kurumu tarafından maaş alan bireyler adına ise Teb bankası kolaylık oluşturulması adına hızlı kredi seçeneğini tanımlamıştır. Ptt kredi veriyor mu diye merak eden kullanıcılar adına Ptt kredi vermemekte, kredi işlemlerini TEB bankası ile birleştirmekte ve kullanıcılarını da mağdur etmemektedir.

Sgk’dan Maaş Olanlara Özel Kredi

 

 

Ptt’den TEB jet kredisi alabilmek adına bireylerin SGK emeklisi olmaları şartı aranmaktadır. Emekli maaşını Ptt’den alan kullanıcılarına özel olarak oluşturulan jet kredi kampanyası, kullanıcılarını memnun etmeyi amaçlamak ile birlikte ihtiyaçlarının da giderilmesi noktasında yardımcı olmaktadır. Ptt kredi başvuru formu almak isteyen bireyler, en yakın Ptt şubesine giderek işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Daha sonrasında ise kişini adına kredi ihtiyacını TEB bankası tarafından karşılayan Ptt bu sayede hem müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamakta hem de bireylerin daha rahat edebilmeleri adına farklı kampanyalar düzenlemektedir. Böyle bir uygulamanın gerçekleşmesi, Ptt’den maaş alan milyonlarca bireyin rahat bir nefes almasına ve ihtiyaçlarının da karşılanmasına yardımcı olmuş durumdadır.

Ptt Ve Teb İşbirliği

 

Teb’den anında jet kredi avantajı, bireysel ihtiyaç kredilerini kapsamak ile birlikte olup, Ptt ve TEB bankası iş birliğine dayanmaktadır. Ptt’den maaş alan bireylere kolaylık sağlanması adına oluşturulan belirtilen avantajlı durum, iki farklı kurumun bir araya gelmesi ile birlikte ortaya çıkmış olup, bu sayede iki farklı kurumun da avantaj sağlaması adına düzenlenmiştir. Ptt kredi hesaplama 2017 yılında oldukça düşük faizlerle gerçekleştirilmek ile birlikte kredi çeken müşterilerin mağdur olmaması adına kullanıcılarına tanımlanmakta ve faiz oranlarında düşük rakamlar kullanılmaktadır. Bu noktada bireyin ihtiyaç kredisi kullanabilmesi adına gerekli koşullar arasında, emekli bireyin 70 yaşını doldurmamış olması sınırı getirilmektedir. 70 yaş sonrasında, yaşanabilecek herhangi bir sağlık problemi kapsamında, kredinin bireyi ya da yakın çevresini zor duruma sokmaması adına böyle bir durum tanımlanmıştır.

Uzun Vade Ve Yüksek Tutarlı Kredi İmkanı

 

 

Ptt tarafından emekli maaş olan SGK müşterileri adına oluşturulan Teb bankası tarafından verilen jet bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında, kullanıcılara uzun vade ve yüksek tutarlı kredi imkanı seçeneği de tanımlanmaktadır. En az 3 en fazla ise 36 ay vade ile verilebilen ihtiyaç kredilerinde ise üst limit 30 bin tl olarak belirlenmektedir. En düşük limitin ise 3bin tl olduğu ihtiyaç kredisi seçenekleri içerisinde bireylerin rahat edebilmesi adına ödeme vadeleri de uzatılmakta ve taksit tutarları makul hale getirilmektedir. Aynı zamanda kredi tahsis ücretinin de alınmıyor olması, bireylerin kredi çekerken ekstra bedel ödemelerinin de önüne geçmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir