QNB Finansbank ile Bayram Hayallerinizi Ertelemeyin

Özel günler, bayramlar, ihtiyaçlar derken nakit ihtiyacı çoğu insan için büyük bir sorun haline gelebiliyor. Özellikle bayram öncesinde yoğun alışveriş temposu ile bayram hazırlıkları ile baş edebilmek için yeterli maddi gücü kendinde bulamıyor. Çalışan insanlar için de bayram tatillerini değerlendirerek küçük tatil kaçamakları yapmak oldukça pahalıya patlıyor. Durum böyle olunca insanların nakit ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak bankalar da çeşitli kredi kampanyaları oluşturuyor. Ramazan kredileri ve bayram kredileri olarak belirtilen bu tip ihtiyaç kredileri bayram öncesi yaklaşık 1 aylık dönemde duyuruluyor ve düşük faiz oranlı krediler veya dosya masrafsız krediler olarak çeşitli kampanyalar ile kullanıma sunuluyor.

Bayram Kredisi Nasıl Alınır?

Bayram Kredisi almak isteyen vatandaşların yapması gereken ilk şey bankaların kredi kampanyalarını araştırmak. Çeşitli kredi imkanları sunan bankalardan hangisinin daha uygun kredi seçeneklerine  sahip olduğunu belirleme aşaması çok önemli. Öncelikle krediyi enine boyuna incelemek gerekiyor. Bazı krediler düşük faiz oranı ile sunulurken dosya masrafları fazla olabiliyor. Veya uzun vade sayısına sahip olan bazı kredilerin faiz oranları çok yüksek olabiliyor. Bu aşamada çok yönlü düşünerek en uygun kredi kampanyasını bulup başvuru yapmakta fayda var.

QNB Finansbank’tan Geleneksel Bayram Kredisi

QNB Finansbank her yıl olduğu gibi bu yıl da QNB Finansbank Bayram Kredisi adı altında geleneksel kredisi ile karşımızda. Bayramın yaklaşması ile artan harcamalar ve tatil hayalleri artık sizin için bir kabusa dönüşmesin. QNB Finansbank ile hayallerinizi ertelemeden güzel bir bayram geçirmeniz mümkün. Dosya masrafsız %1,15’ten başlayan faiz oranlarına sahip uzun vadeli bayram kredisi imkanı sunan QNB Finansbank bu bayramda da bayram kredileri 2017 alanında en iddialı fırsatı sunan bankalardan bir tanesi.

QNB Finansbank Bayram Kredisi’ne Nasıl Başvurulur?

QNB Finansbank Bayram Kredisi’ne başvurmak için öncelikle en kolay yoldan ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Peki başvuru nasıl yapılır?

  • SMS Yolu İle Başvuru

Tc kimlik numaranızı yazıp 5030 ‘a göndererek tek bir sms mesajı ile başvurunuzu yapabilirsiniz.

  • İnternet Şubesi Aracılığıyla Başvuru

QNB Finansbank İnternet Şubesi’nden bayram kredisi için anında başvur seçeneğine tıklayın.

  • Şubeler Aracılığıyla Başvuru

Herhangi bir QNB Finansbank şubesine gelerek QNB Finansbank Bayram Kredisi başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi Başvurusunda İstenen Belgeler

QNB Finansbank’ın geleneksel bayram kredisine başvuru yapmak isteyenler için başvuruda istenen belgeler şu şekilde:

  • C. Kimlik Belgesi
  • Gelir Belgesi

Eğer siz de QNB Finansbank’ın sunmuş olduğu düşük faiz oranlı, uzun vadeli dosya masrafsız kredilerden yararlanarak bayram alışverişlerinizi ve tatil planlarınızı tamamlamak istiyorsanız tek yapmanız gereken yukarıda belirtildiği şekilde ister sms başvurusu yoluyla, ister internet şubesinden tek tıkla, isterseniz de QNB Finansbank şubelerine uğrayarak başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir