QNB FinansBank Online Kredi Anında Hesapta

QNB FinansBank  çeşit çeşit sunduğu avantajları ile bir çok müşterinin isteğini ve talebini en uygun şekilde karşılamayı politikası haline getirmiş bankaların arasında yer almaktadır. Kredilerin kampanyalarını farklı farklı yaparak her kesimin ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılamalarını sağlamaktadır. Bu yüzden QNB FinansBank başvurusu da avantajlı olmasından dolayı diğer bankaların önüne geçerek çok fazla olmaya başlamaktadır. Çeşitli krediler veren QNB FinansBank şimdi de online olarak kredi verme imkanı sağlamaktadır. Bu sayede bir çok kredi çekmek isteyen kişi şubeye gitme ve bankada sıra bekleme gibi zahmetlere de girmek zorunda kalmadan online olarak kredi başvurusunu sağlamaktadır.

FinansBank Online Krediye başvuru yapabilmeniz için internet bankacılığı veya da cep şubesi kullanmanız gerekmektedir. Bu kredinin en avantajlı özellikleri ise sizden ne bir kefilin ne de gerekli belgelerin istenmemesi olmuştur. Buna ek olarak online kredinin bir diğer önemli özelliği ise başvurunuzu yapmak için haftaiçini beklemek zorunda olmamanız olmuştur. Kredi başvurunuzun onayının gelmesinin ardından ise çekmek istediğiniz tutardaki kredinizi anında çekip kullanabilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı ise %1,26 faiz oranı sistemi uygulamaktadır. Ayrıca online kredinizi 48 aya kadar vade imkanı ile çekip kullanabilirsiniz. En az 1.000 en fazla ise 50.000 Türk Lirası olarak online kredinizi kullanabilirsiniz. Finansbak kredi faiz oranını her zaman değiştirme imkanına sahiptir.

Ayrıca eğer fatura ve kredi gibi ödemelerinizi her zaman düzenli yapıyorsanız yani kredi notunuz yüksek ise kredi çekerken daha düşük tutarlardaki faiz oranları imkanından fayda sağlayabilirsiniz. Kredi notunu öğrenmek için ise en fazla yedi gün yani 1 hafta olarak beklemeniz gerekmektedir. Eğer QNB Finansbank müşterisiyseniz internet aracılığı ile veya da cep şubesi Finansbank kredi başvuru sms ile kolay bir şekilde online kredinizin başvurusunu yapabilirsiniz.

Eğer QNB Finansbank internet bankacılığını kullanıyor iseniz interner sitesi üzerinden kolay bir şekilde krediye başvurma butonuna basarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer kredinize başvuru yapmış fakat onaylanıp onaylanmadığını merak ediyor iseniz Finansbank kredi başvurusu sorgulama adı altında müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir