QNB Finansbank Rotatif Krediler

Rotatif Kredi Nedir?

QNB Finansbank krediler hakkında bilmeniz gerekenleri anlatmaya başlamadan önce rotatif kredinin ne olduğunu ve nasıl başvuru yapacağınızdan bahsedeceğiz. Rotatif krediler; borçlu cari hesaplar şekliyle çalışan, avans niteliği taşıyan kredi türlerinden bir tanesidir.

Banka tarafından belirlenmiş olan limit ve vade içerisinde kalmak koşulu ile, maddi teminatlar ya da imza karşılığı ile kredi biliteniz ve ihtiyacınız ölçüsünde nakit olarak kredi kullanabilmenize olanak sağlanır. Kredinizi istediğiniz zaman tamamen ya da kısmen kapatmanıza da imkan sunmaktadır. Kısa süreli olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi açısıdan oldukça avantajlı olan bu kredi seçeneği QNB Finansbank tarafından sizlere sunuluyor.

QNB Finansbank Rotatif Kredilerinin Özellikleri Nelerdir?

QNB Finansbank kredi kampanyası kapsamında olan rotatif kredilerin özelliklerini sizler için sıralıyoruz;

• Qnb Finansbank rotatif kredisinin vade süreleri en fazla 12 ay olmaktadır.

• Qnb Finansbank rotatif kredisinin faiz durumu ayda bir ve de her durumdaki kredi kapatması sırasında yapılmaktadır.

• Qnb Finansbank rotatif kredi sadece işletmenizin itibarına ve kredinizin değerliliğine güvenilerek ya da kefilleriniz alınarak verilebilmektedir.

• Hisse senetleri ve gayrimenkul ipotekleri, menkul değerler(tahvil gibi), senet veya çek ya da vadeli mevduat karşılığında rotatif krediler kullandırılabilmektedir.

• Teminatlarınızın nakite dönüşmesi veya yapılacak olan nakit ödemelerin tamamen ya da kısmen kapatılabilme özelliği, işletmeniz aşısından finansman giderlerinin en az duruma indirilmesini sağlamaktadır.

Görüldüğü gibi, Qnb Finansbank tarafından sunulan rotatif kredi seçeneği sizlere bir çok avantaj ve kolaylıklar sağlamaktadır. Sizler de fazla vakit kaybetmeden kredi almanın en avantajlı yollarından biri olan rotatif kredilerinden mutlaka yararlanın. İhtiyaçlarınızı uygun koşullarda ve kolayca karşılayabilmenin keyfini çıkartın.

Kredinizi Finansçıdan Alın

Çok uygun faiz olanakları ve 48 ay gibi süreye varan vade seçenekleri ile QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi almak çok kolay. QNB Finansbank kredi başvurusu yapabilmenin birçok ve pratik yolları mevcut. Sizlere en uygun olan başvuru kanalını seçin ve hemen başvurunuzu gerçekleştirin. Finansçıdan kredi almanın avantajını siz de yaşayın.

QNB Finansbank’tan Nasıl Kredi Başvurusu Yapılır

Daha önce Finansbank müşterisi olanlar;

• Cep ya da internet şubelerinden ihtiyaç kredileri başvurularınızı kolayca iletebilirsiniz. Çok hızlı bir şekilde kredilerinizi hesabınıza aktarmanız mümkün olmaktadır.

• Telefon ile 0850 222 0 900 numarasını tuşlayarak Finansbank ihtiyaç kredinize hızlıca başvurabilirsiniz ve kredi onaylandığı zaman hemen kullanmanız mümkün olmaktadır.

• QNB Finansbank web sitesinde yer almakta olan başvuru sayfası aracılığı ile ihtiyaç kredisi için ön başvuru oluşturabilmektesiniz.

• Eğer isterseniz de size en yakın olan QNB Finansbank şubelerinden birine giderek ihtiyaç kredileri talebinizi Finansbank’a kolayca iletebilirsiniz.

• Sms ile başvuru yapmak da oldukça pratik ve kolay bir yöntem olacaktır. TC kimlik numarası bilginizi içeren mesajınızı QNB Finansbank’a ait 5030 numarasına sms atmanız yeterli. Böylelikle ön başvuru oluşturabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir